Staňte se fanouškem
  • Čeština

ELITE BATH - koupelnové studio pro nejnáročnější

Nový a jedinečný koncept koupelnového studia se v říjnu slavnostně otevřel v pražském Karlíně. Showroom ELITE BATH, člen skupiny SIKO, je ideálním místem pro ty, kteří se nespokojí s běžným standardem ve vybavení koupelen, a mají vysoké nároky na estetiku a exkluzivní design.

Pure beauty – čistá krása! To je ELITE BATH

Nechte se inspirovat koupelnovým designem a objevte „čistou krásu“, kterou budete obklopeni. Studio poskytuje prvotřídní a profesionální služby spojené se zařizováním koupelny snů, a také spolupracuje s předními architekty a designéry uskupení Czech deco team.

Výrobci koupelnového vybavení, jejichž výrobky najdete v ELITE BATH, patří ke špičkám v oboru. Exkluzivní kolekce značek, jako jsou např. Villeroy&Boch, Kaldewei, Laufen, Dornbracht, jsou prezentovány s velkorysostí a vzdušností prostoru, kterou si oprávněně zasluhují. Nakloněná a osvětlená pódia s novinkami v koupelnovém vybavení, která najdete v showroomu, nabízí okouzlující a jedinečný pohled.

Spolu s otevřením nového showroomu, který najdete na Rohanském nábřeží, v budově River Diamond, byl spuštěn i zbrusu nový web studia www.elitebath.cz. Naleznete zde mnoho inspirace, třeba právě pro vaši koupelnu, a objevíte koupelnové solitéry a nábytek vysoké kvality a funkčnosti.

Vstupte do říše snů a objevte čistou krásu i vy!

Elite Bath - new showroom

Sdílejte na