Staňte se fanouškem
  • Čeština

Projektový konzultant

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta.

Projektový konzultant je tu pro vás

Projektový konzultant SIKO

 

Chci využít služeb konzultanta

 

Myslíme na své zákazníky. Chceme jim usnadnit a zjednodušit zařizování jejich nového interiéru, zejména pak koupelny a kuchyně. Pokud se tedy sami úplně necítíte při plánování, čeká vás rekonstrukce koupelny i kuchyně současně, nevíte přesně, kde začít a znervózňuje vás představa, co všechno budete muset zajistit, k tomu všemu nemáte ani dostatek času, nechte to na nás. 

 

S koordinací celého projektu vám pomůže náš projektový konzultant.

Zajistí pro vás vše potřebné napříč sortimenty - pro koupelny, kuchyně a interiérové dveře. Od návrhu, přes zaměření, dodávky až po montáž. Na vše dohlédne, bude koordinovat jednotlivé kroky a zajistí, aby vše stylově ladilo. Bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení vašeho projektu, až po jeho dokončení a předání. Zbaví vás starostí spojených se zajišťováním řady potřebných kroků a ušetří čas. Budete mít jistotu, že něco tak důležitého, jako je zařizování interiéru vašeho domova, má v rukou odborník, kterému můžete důvěřovat.