Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Villeroy Boch

Firma Villeroy & Boch vznikla již v roce 1748 v srdci Evropy v Lucemburku a za dobu svého působení se stala světově proslulou značkou. Už od počátků buduje svou jedinečnou kulturu – Villeroy & Boch je proslulý svou tradicí, pravostí a kvalitou. Jde o velmi stylové výrobky s neotřelým designem. Výroba zahrnuje rozsáhlý sortiment - umyvadla, WC, sprchové kouty, vany, armatury i koupelnový nábytek, ale také dlažby a obklady, které jsou vhodné do koupelen, kuchyní i pro terasy.

Jméno Villeroy&Boch představuje příslib. Příslib výrobků, u nichž na první pohled poznáte jejich vynikající kvalitu. To proto, že i v sebemenším detailu splňují nejvyšší nároky na materiál a estetiku. Formována hluboce zakořeněnou kulturou inovace přetváří společnost Villeroy&Boch mnohé vize ve skutečnost. Více než 265 let historie podniku totiž představuje zkušenosti a dovednosti, kterým se máloco vyrovná.

Projevují se ve výběru ušlechtilých materiálů i v posledním zkoumavém pohledu našich odborníků. V nárazuvzdorných keramických materiálech odolných proti poškrábání, které se vyznačují trvanlivostí, snadností údržby a vynikajícími hygienickými vlastnostmi. V nábytku, který vyniká mimořádnou kvalitou struktury a barevnosti povrchů i precizností provedení hran a rohů. A v materiálových inovacích, jako jsou TitanCeram nebo Quaryl®, které otevírají zcela nové možnosti ohledně tvarování sanitárních výrobků. Ve spojení s nejmodernějšími výrobními metodami vznikají výrobky Villeroy Boch, které vás budou těšit od prvního dne a každý den znovu.

 

Sdílejte na