Staňte se fanouškem
  • Čeština

Slovo HR ředitelky

Lucie BergerováMilý/á čtenáři/ko a budoucí kolego/gyně,

jsem ráda, že jste se zastavil/ a na našich stránkách. Jsme si vědomi, že hledání práce není jednoduchý proces. Věřte ale, že i my jsme před časem byli ve stejné situaci jako Vy a velmi pravděpodobně prožívali stejné pocity, a proto Vás můžeme ujistit, že u nás nemusíte mít žádné obavy.

 V kariérní části najdete tipy, jak se co nejlépe připravit na setkání s námi ve výběrovém řízení a přibližujeme Vám naši firemní kulturu, abyste měli možnost si udělat obrázek o tom, kdo jsme a co nás odlišuje od jiných firem. Uvědomujeme si, že proces výběru je oboustranný - tj. vybíráte si nás stejně, jako my se v průběhu výběrových řízení snažíme poznat co nejlépe Vás, abychom našli nejvhodnějšího parťáka/ čku pro náš tým. Aby mohl být náš pracovní vztah dlouhodobý, věřím, že je klíčové, abychom byli na obou stranách při našich osobních setkáních upřímní. Nebojte se nás zeptat na vše, co Vás zajímá.

Pokud jste pracovně na životní křižovatce a uvažujete, co dál nebo hledáte nové pracovní výzvy, budeme rádi, pokud se zastavíte na některé z našich poboček, abyste se s námi seznámili, udělali si představu o našem sortimentu a pokud Vás zaujmeme, dejte nám o sobě vědět na personalistika@siko.cz. V případě, že v danou chvíli Vám nebudeme schopni žádnou konkrétní práci nabídnout, rádi se Vám ozveme v momentě, kdy se pro Vás vhodná a zajímavá příležitost práce objeví.

Budu se těšit na setkání s Vámi buď já osobně, nebo mé kolegyně a kolegové na pobočkách. Osobně Vám přeji, aby pro Vás hledání práce bylo zajímavou zkušeností.

Hodně štěstí!

Lucie Bergerová

Sdílejte na