Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Sintesi Explorer

Filtry

Dostupnost
Cena
Barva
Rozměr
Druh výrobku
Značka
Série
Design
Tloušťka
mm
mm

Série dlažeb Explorer je moderní sérií oblíbenou zejména architekty díky variabilnosti, kterou nabízí. Je vhodná do projektů, ale i do privátních prostor. Série Explorer má 5 barev – nero (černá), bianco (bílá), grigio (sv. šedá), beige (béžová), tabacco (tm. šedá). Celkem obsahuje 5 formátů – 80x80 cm, 40x80 cm, 60x60 cm, 30x60 cm a 45x45 cm. Formáty 80x80 cm a 40x80 cm jsou pouze v rektifikovaném provedení. Další formáty jsou v rektifikovaném i nerektifikovaném provedení.

Dlažba je mrazuvzdorná a má maximální stupeň otěru PEI V. Základní povrchová úprava disponuje protiskluzem R9. Pro formáty 60x60 cm, 30x60 cm a 45x45 cm (rektifikovaná i nerektifikovaná varianta) existuje i speciální povrchová úprava buc, která disponuje protiskluzem R11 a je tak vhodná pro prostory s požadavkem na vyšší stupeň protiskluzu jako jsou například terasy či komerční prostory. 

Série Explorer obsahuje mnoho doplňujících prvků jako jsou schodovky, sokly, mozaiky, atd. Vše výše zmíněné tvoří komplexní sérii s moderním designem cementu, kterou lze použít takřka všude a za jakýmkoliv účelem.

Série Sintesi Explorer obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 13 z 13 produktů