Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Skandinávská kuchyně

Filtry

Dostupnost
Cena
Druh výrobku
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm

Rovnováha tak akorát

Rádi kombinujete čistý design s jednoduchostí, ale s důrazem na funkčnost a praktičnost? 

Podívejte se na video o tomto řešení

Sladíme vám ve stejném stylu i koupelnu

 

Naplánovat kuchyni v tomto stylu

 

Pak se zamilujete do interiérů zařízených ve skandinávském stylu. 

A kuchyně není výjimkou. Je typická důmyslným řešením, dostatkem chytře umístěných a rozvržených úložných prostor. U některých stylů, zvláště těch rustikálních, se doporučuje pro kuchyni počítat s větším prostorem. Aby vyniklo to správné kouzlo stylu a jeho atmosféra. 

Chcete-li si zařídit kuchyni ve skandinávském stylu, na velikosti samotné kuchyně až tak nezáleží. Chytře uspořádat takovou kuchyni můžete jak tu menší s rovnou linkou, tak větší, kam se vejde rohová linka anebo dokonce kuchyňský ostrůvek. Přesně podle vašich možností a představ. Co ale platí u tohoto stylu beze zbytku, je kombinace jednoduchosti s praktičností a důrazem na funkčnost.

K tomuto stylu neodmyslitelně patří fenomén hygge. Bez výčitek si umět dopřát vše dobré, to je, oč tu běží. 

Jaký je tenhle recept na pohodu? 

Užívejte odpočinku, pohodového relaxu i kulinářských požitků. Dopřávejte si domácí rodinné večeře, příjemná posezení s přáteli doma u dobré kávy. Voňavé, po domácku připravené dobroty by neměly chybět.
    
Pokud i vy máte v oblibě jednoduchost a praktičnost, kuchyni zařízené ve skandinávském stylu propadnete. A není se čemu divit. Je nádherná, čistá, dokonale funkční a působí nadčasově.

V tomto konceptu je použita kuchyně Irma.

trest
REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout online na dálku.
Sjednat schůzku

Koncept Skandinávská kuchyně obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 6 z 6 produktů
trest