Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Služby a realizace

Koupelna je místem relaxace a odpočinku, ale cesta k její realizaci nekončí jedním nákupem. Abychom vám cestu k nové koupelně maximálně usnadnili, poskytujeme zákazníky stále oblíbenější službu „koupelna na klíč“ – novou koupelnu navrhneme, zrealizujeme až po úklid a předáme vám v bezvadném stavu. Po dobu realizace se o vše postaráme.

Projektový konzultant

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová koupelna i kuchyně bez starostí

  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt


Chci vědět více 

Grafické návrhy koupelen

Grafické návrhy koupelny a WC

Žádná představa či sen o nové koupelně se neobjede bez překreslení jak se říká „na papír“. Zpracujeme grafické návrhy koupelen – panoramatické 360°, 2D, nebo jen návrh samostatných WC místností přesně dle vašich představ. Jednotlivé grafické návrhy koupelny se mohou lišit skladbou obkladu, sérií obkladu, zařizovacími předměty a jejich rozmístěním. Návrhy jsou zpracovány na určitý půdorys koupelny, nikoliv do různých koupelen.
 

Více o vizualizaci koupelny

Grafický návrh kuchyně SIKO

Grafické návrhy kuchyně

Tolik možností jak by mohla vypadat nová kuchyně – barvy, povrchy, vysoký lesk či mat, zkrátka aby byl z kuchyně dokonale funkční prostor - připravíme grafický návrh a doporučíme vám řešení nové kuchyně přesně podle vašich představ.
 

Více o vizualizaci kuchyně

SIKO koupelna na klíč

Koupelna na klíč

Renovace koupelny je u nás hračkou. Pokud ji právě plánujete, poradíme vám s výběrem vhodných materiálů do koupelny a provedeme 3D grafický návrh nebo 360° panorama. Chcete-li se však oprostit od veškerých problémů, které renovace koupelny přináší, zařídíme pro vás koupelnu na klíč. Po skončení rekonstrukce vejdete do koupelny, jež bude kompletně bez vad a nedodělků, a také vám předvedeme funkčnost veškerého vybavení.
 

Více o koupelně na míru

SIKO kuchyně na klíč

Kuchyně na klíč

Kuchyňské řešení šité na míru vašim potřebám vytvoříme spolu s vámi. Upřednostňujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi. Abychom připravili kuchyňské řešení šité na míru právě vašim potřebám a přáním, sjednejte si schůzku přímo s naším odborným prodejcem. 
 

Více o kuchyni na míru

Zaměření a montáž dveří SIKO

Zaměření a montáž dveří

Profesionálně školení pracovníci přijedou po domluvě k vám domů a dveře zaměří. Kvalifikovaný a proškolený personál, v případě potřeby namontuje a upraví dveře na přímo místě, tak abyste byli nadmíru spokojeni. 

Expozici interiérových dveří NATUREL najdete na těchto prodejnách.
 

Více o montáži dveří