Plánování a realizace koupelny i kuchyně

Rádi vám pomůžeme s plánováním koupelny i kuchyně, poradíme s výběrem kompletního vybavení pro koupelnu i do kuchyně, včetně dveří i podlah. Naši designéři pro vás připraví 3D grafický návrh koupelny i kuchyně snů, přesně podle vašich představ a ve vašem oblíbeném stylu. Postaráme se kompletně o realizaci vaší koupelny i kuchyně na klíč, včetně zaměření prostoru, montáže dveří i pokládky podlahy na klíč. A vy se můžete bez starostí těšit na nový vzhled interiéru vašeho domova.

Stylová koupelna i kuchyně bez starostí

  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku
konzultant.jpg
undefined

Grafické návrhy koupelny a WC

Žádná představa či sen o nové koupelně se neobjede bez překreslení jak se říká „na papír“. Zpracujeme grafické návrhy koupelen – panoramatické 360°, 2D, nebo jen návrh samostatných WC místností přesně dle vašich představ. Jednotlivé grafické návrhy koupelny se mohou lišit skladbou obkladu, sérií obkladu, zařizovacími předměty a jejich rozmístěním. Návrhy jsou zpracovány na určitý půdorys koupelny, nikoliv do různých koupelen.

Více o grafickém návrhu

Grafické návrhy kuchyně

Tolik možností jak by mohla vypadat nová kuchyně – barvy, povrchy, vysoký lesk či mat, zkrátka aby byl z kuchyně dokonale funkční prostor - připravíme grafický návrh a doporučíme vám řešení nové kuchyně přesně podle vašich představ.

Více o grafickém návrhu

undefined