Staňte se fanouškem
  • Čeština
Příběh SIKO

Známe vítěze soutěže!

Soutěž Hledáme koupelnu či kuchyni plnou zážitků má své vítěze.

Kdo se postavil na vítěznou bednu? Udělila i letos porota zvláštní cenu? 

Doslova příval vašich soutěžních fotek plných zážitků, splněných snů o nové koupelně či kuchyni, radosti a úsměvů se na nás nasypal v průběhu všech soutěžních kol!
Které zážitky byly pro porotu ty nej? A koho postavila na vítěznou bednu? Podívejte se.

1. MÍSTO, výhra 2 214 €

Pohoupejte se, prosím!

Radi by sme len povedali, ze zboznujeme nasu novu kuchynu od Sika a ako je vidiet tak aj nase macky Bubu a Sigi - tento zachyteny moment nebol vobec stylizovany a prihodil sa uplne spontanne z coho mame naozaj velku radost :) Zial (alebo nastastie kvoli momentke) manzel bol za fotoaparatom tak sme tam len my tri dievcata.“


Že kuchyně je středobodem domova, místem, kde se prostě žije, nám dokázala paní Lucia Korotnoky, vítězka soutěže. Ve své nové kuchyni nejen pohodlně a snadno připraví všechny dobroty, ale je i místem pro příjemný relax. Nejen pro paní Lucii, ale i pro její kočičí slečny Bubu a Sigi. Stačí se jen tak chvíli pohoupat, odpočinout, a všechny každodenní starosti rázem zmizí.

 

Paní Lucie zvolila osvědčenou kombinaci bílé s dřevodekorem, který prostor příjemně pocitově zateplí. Stěnu za kuchyňskou linkou ozvláštnila trendy patchworkem, který dodá originalitu. Vhodně zvolená je i dlažba, moderní velkoformát, v imitaci kamene.

   

2. MÍSTO, výhra 442 €

Len tak dalej "kačičkovo“!

„Po prerábke som unavená, ale šťastná. Môj sen sa mi splnil, splnil mi ho SIKO. Ďakujem grafickému štúdiu, aj poradkyni v predajni Lamač , že moje predstavy sú už reálne. Len tak dalej "kačičkovo"!

Že rekonstrukce i malé koupelny chce pořádnou dávku nápadů. Jak vše co nejefektivněji uspořádat, abyste tam dostali vše potřebné, bez čeho se koupelna prostě neobejde. Jak správně zvolit barvy, aby malý prostor působil opticky větší.... Abyste tohle všechno mohli promyslet do detailu, musíte mít odborného parťáka, jasnou představu, ale i vědět, co vše budete při práci potřebovat. A paní Renáta  Kuchárová tohle všechno zná skvěle - helma, rukavice, vodováha, zednická lžíce, metr… nic nesmí chybět.

A nad tím vším dohlíží SIKO kachnička :-) 

  

 

 3. MÍSTO, výhra 22 443 Kč

Nerušit! Probíhá narozeninová párty :-)

„Má radost je veliká, nejhezčí dárek je od SIKA!" Dárek, který jsme si nadělili, chodí obdivovat také naši kamarádi. Dobré zboží se chválí samo, a proto věříme, že v brzké době SIKO udělá stejnou radost i jim.“

Hledáte originální místo pro narozeninovou oslavu? Místo, kde je dostatek prostoru pro dobroty a vůbec nevadí, upadne-li nějaký ten drobek, sem tam vycákne voda, nalepí se veselá dekorace na stěny a dokonce se můžou i vykoupat narozeninové balónky? Pořád vás nenapadá, kde takové místo je? Paní Lýdie Nytrová pro vás připravila malý tip -  pořádná narozeninová oslava se může rozjet i v koupelně, tak jako u Nytrů. Přejeme všechno nejlepší k druhým narozeninám malého oslavence! :-) 

  

Inspiraci v severském stylu zařizování našla i autorka tohoto snímku a majitelka nové koupelny. Opět zvítězila tolik zákaznicky oblíbená kombinace bílé, dřevodekoru a výraznějšího patchworkového vzoru, v tomto případě laděného do modra.
 

 

CENA POROTY

Dárkový poukaz v hodnotě 2 000 Kč / 80 €, na nákup zboží v síti prodejen SIKO

Hlavní výhry jsou jen 3, to je jasné. Ale krásných soutěžních fotek spousta, a tak jsme i tentokrát udělovali cenu poroty, nad rámec pravidel.

Dárkové poukazy se rozběhnou celkem na 6 míst, do Čech i na Slovensko, 6 majitelům nových koupelen i kuchyní, za 6 skvělých soutěžních fotek. jejichž námět nás prostě "chytil"!

Peter Lipčej, Zvolen

Peter Géci, Uhrovec

 

Radka Valterová, Bystričany

 

Jaroslav Strádal, Loket

 

Monika Žaloudková, Praha

 

Renata Pomije, Včelná

 

VÝHERCI kol BONUSOVÉ SOUTĚŽ

 

Výherce 10. kola bonusové soutěže

J. Tulis, Pila

 

Výherce 7. kola bonusové soutěže

V. Kadlecová, H. Brod

 Výherce 8.kola bonusové soutěže

M. Kožíšek

Výherce 9. kola bonusové soutěže

Z. Fárová, Březno

      

Výherce 4. kola bonusové soutěže:

Zuzana Čavojová, Banská Bystrica

Výherce 5. kola bonusové soutěže:

Martina Kapustová, Hlohovec

Výherce 6. kola bonusové soutěže

Hana Farková, Jihlava

     

Výherce 3. kola bonusové soutěže:

Helena Pehová, Bochov

Výherce 2. kola bonusové soutěže :

Alena Mlejnková , Železný Brod

Výherce 1. kola bonusové soutěže:

Pavla Škodová, Praha

       

Všem soutěžícím děkujeme za soutěžní příspěvky, udělaly nám obrovskou radost! Přejeme pohodový relax v nových koupelnách i spoustu gastronomických zážitků v nových kuchyních!

Srdečně gratulujeme k výhrám!

SIKO tým