text.skipToContent text.skipToNavigation
Doprava ZDARMA nad 6 000 Kč | Přes 40 prodejen po celé ČR

Spádový profil levý do sprchového koutu kartáčovaná nerez, 12,5 mm, 120 cm SPNRZK12120L

629 Kč / ks

Spádový profil (levý) pro sprchové kouty bez vaničky v úrovni podlahy. Vyrobeno z kvalitní chemicky odolné, kartáčované nerezové oceli.
Skladem > 10 ks

Náš kód zboží: SPNRZK12120L

Kategorie: Lišty , Havos , Hliníkové lišty

Spádová lišta z ušlechtilé, chemicky odolné, kartáčované nerezové oceli se spádem 2% pro obložení bočních stran sprchových koutů v úrovni podlahy. Spádová lišta je opatřena standardní střiží pro zakotvení do lepidla v podlaze. Pro úpravu výšky se spádová lišta, na nízké nebo vysoké straně, podle potřeby zkrátí. Do sprchového koutu použijte vždy pravý nebo levý spádový profil, popřípadě oba vyžaduje-li to provedení sprchového koutu.

 

Údržba:

Spádová lišta je vhodná především tam, kde lze očekávat vysoké mechanické nebo chemické namáhání, přičemž nevyžaduje zvláštní péči nebo údržbu. Nečistoty se odstraní při mytí obkladů vhodnými jemnými čisticími prostředky. Ale ani chemicky odolná nerez není odolná vůči veškeré chemii, proto pro všechny čisticí prostředky platí, že nesmí obsahovat kyselinu solnou a kyselinu fluorovodíkovou či jiné silně agresivní látky. Je nutno také zabránit přímému, trvalému styku s jinými kovy, jako např. běžnou ocelí, protože to může vést k druhotné korozi, zvláště pak ve vlhkém prostředí.

Hmotnost a balení
Balení 1 ks
Hmotnost balení 0,2 kg
Druh výrobku spádový profil levý
Materiál kartáčovaná nerez
Barva základní šedá
Použití do sprchového koutu
Rozměry
Výška hrany 12,5 mm
Značka Havos
Záruční lhůta 2 roky

Přidat recenzi

*
* Povinné