Jak správně vybrat Grohe sprchu

Nie je sprcha ako sprcha

Medzinárodný prieskum GROHE odhaľuje poznatky o rôznych sprchovacích návykoch.
Sprchovanie je každodenná rutina, o ktorej obvykle príliš nepremýšľate. Potom, čo zazvoní budík a vy vstanete z postele, musí ranná sprcha zaistiť, aby ste sa prebudili a začali deň správne. Niektorí ľudia však dávajú prednosť dlhej sprche plnej relaxácie po náročnom dni - večernú chvíľu čistej pohody, ktorú si doprajú sami. A tak sa prejavujú prvé rozdiely: Kedy sa radšej sprchujete? Ráno alebo večer? Z akého dôvodu sa vlastne sprchujete? Sprchujete sa iba, alebo robíte zároveň aj niečo iné? Aby spoločnosť GROHE prišla na kĺb rozmanitosti sprchovacích návykov, vykonala v roku 2020 medzinárodnú štúdiu sprchovania, v rámci ktorej sa pýtala spotrebiteľov v siedmich krajinách Európy a Blízkeho východu.
Plechové vany

GROHE Euphoria CoolTouch

Chcete-li si užít relaxační sprchu přizpůsobenou vašim individuálním potřebám, je sprchový systém ideální volbou. Aktualizované sprchové systémy GROHE Euphoria CoolTouch zmodernizují vaši koupelnu během okamžiku. Navíc: Nově integrovaná funkce CoolTouch snižuje riziko opaření, čímž vytváří bezpečný okamžik sprchování - pro celou rodinu.

Akrylátové vany

GROHE Rainshower SmartActive

Vaše individuální lázeňská chvíle je vzdálena pouhé jedno kliknutí díky sprše GROHE Rainshower SmartActive, která kombinuje tři různé druhy proudu v jedné ruční sprše. Jednoduchým dotykem prstu si zvolte preferovanou variantu spreje a snadno přepínejte mezi osvěžujícím deštěm, silným proudem nebo relaxačním proudem Active Massage.

Vany z litého mramoru

GROHE SmartControl

Se systémem GROHE SmartControl nabízí společnost GROHE plnou flexibilitu, pokud jde o sprchu podle vašeho výběru: K dispozici jsou například pákové baterie a pro maximální komfort termostaty GROHE SmartControl. S technologií GROHE SmartControl ve skryté i odkryté variantě si můžete užívat výkonné a hýřivé sprchování, které budete mít plně pod kontrolou

undefined

Snadný upgrade a plný požitek

Hlavové sprchy jsou častou volbou do Walk-In koupelen.

S hlavovou sprchou GROHE Tempesta 250 můžete snadno vylepšit svou koupelnu, aniž byste museli provádět složitou rekonstrukci. Díky jejímu velkorysému průměru si můžete při sprchování užívat čiré potěšení - jako při teplém letním dešti. V kombinaci s odpovídající ruční sprchou a termostatem si můžete vybavit koupelnu kompletním sprchovým systémem.

DETAIL PRODUKTU

Různé země, různé zvyky

Víte jak se sprchují například v Dánsku?

Zejména srovnání mezi jednotlivými zeměmi odhaluje některé zřetelné rozdíly. Zatímco respondenti z většiny zemí souhlasí s tím, že koupelna je místem odpočinku a relaxace, například Dánové mají ke sprchování praktičtější přístup - pouze 23 % z nich považuje koupelnu za prostor pro „čas pro sebe“. Rusové a Egypťané jsou skutečnými milovníky pohody a sprchování. Podle výsledků průzkumu si respondenti z obou zemí dopřávají dlouhé relaxační sprchy a další procedury, jako jsou tělové peelingy. Důležitá je však nejen relaxace: Pro maximální příliv energie se 42 % Rusů na konci sprchování opláchne studenou vodou a oživí své smysly.

V Rusku i v Egyptě nabízí vybavení koupelny zážitek pro všechny smysly, lidé si potrpí na efektní světla, hudbu a boční trysky. Francouzi jsou jasnými lídry, pokud jde o četnost sprchování a úsporu vody: V létě se 86 % lidí sprchuje denně nebo několikrát denně, v zimě 69 %. Zatímco ve většině zemí je rozdělení na ty, kteří se sprchují ráno, a ty, kteří se sprchují večer, vyrovnané, 80 % Rusů se sprchuje nejraději večer. Co ale lidé při sprchování ještě dělají? Egypťané jsou spíše praktičtí: 41 % pravidelně čistí díly automobilů. Britové rádi oslavují svůj osobní okamžik na jevišti, protože každý druhý člověk zpívá ve sprše. V Dánsku je ve vzduchu cítit láska: každý druhý Dán má ve sprše pravidelně sex.

undefined
undefined

Zážitek z vody jediným kliknutím

díky sprše GROHE Rainshower SmartActive

Vaše individuální lázeňská chvíle je vzdálena pouhé jedno kliknutí díky sprše GROHE Rainshower SmartActive, která kombinuje tři různé druhy proudu v jedné ruční sprše. Jednoduchým dotykem prstu si zvolte preferovanou variantu spreje a snadno přepínejte mezi osvěžujícím deštěm, silným proudem nebo relaxačním proudem Active Massage. Dalším detailem, který zvyšuje pohodlí sprchy, je nová, praktická technologie GROHE DripStop u režimů Rain a Jet, která minimalizuje obtěžující odkapávání vody po zastavení sprchy.

DETAIL PRODUKTU

Sbohem kolísání teploty ve sprše

Technologie GROHE TurboStat

Není nic nepříjemnějšího než kolísání teploty a dlouhý boj o nastavení příjemné teploty. Sprchové termostaty mohou přinést rychlou úlevu: Díky technologii TurboStat společnosti GROHE je požadovaná teplota udržována po celou dobu sprchování na konstantní úrovni, protože kompenzuje teplotní špičky, aby se zabránilo opaření. Součástí sprchového systému mohou být také termostaty, jako je Grohtherm SmartControl, které doplní váš dokonalý požitek z vody.

Povzneste svou individualitu a proměňte vaši koupelnu v útočiště pohody, díky kterému bude každá sprcha nebo koupel mimořádný zážitek dokonale přizpůsobený vašim osobním preferencím.

DETAIL PRODUKTU

undefined

Stylová koupelna i kuchyně bez starostí

  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku
SIKO projektový konzultant
Mohlo by vás zajímat
undefined
Stylová řešení koupelen
Inspirujte se u našich designerů a pořiďte si koupelnu bez starostí.
undefined
3D plánovač koupelny
Plánujete novou koupelnu? S naším 3D plánovačem koupelen můžete snadno a rychle vizualizovat své koupelnové nápady a proměnit je v realitu.
undefined
Grafické návrhy koupelny
Podívejte se na vaši koupelnu dříve, než bude položena jediná dlaždice.
koupelna-na-klic.jpg
Koupelna na klíč
Koupelnu vám nejen navrhneme, ale také odborně zrealizujeme.
undefined
Katalog koupelny
Prolistujte katalog koupelen a načerpejte inspiraci.