Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Stylová řešení koupelen

Filtry

Dostupnost
Cena
Barva
Druh výrobku
Značka
Série
Design
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Délka
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Tloušťka
mm
mm
Objem malého spláchnutí
Objem velkého spláchnutí
Softclose
Stavební výška

Stylová řešení koupelen

CHCETE, ABY VAšE KOUPELNA MĚLA STYL A PŮSOBILA HARMONICKY? VíME, JAK NA TO!

Sledujete trendy moderního bydlení a líbí se vám interiéry, co mají styl? Pak jedeme na stejné vlně.

Sledujeme novinky v zařizování koupelen a vybíráme pro vás ty, které nejen skvěle vypadají, ale jsou hlavně praktické, usnadní vám každodenní fungování a zpříjemní chvilky relaxu. Jednoduše vám pomohou zařídit si koupelnu snů, plnou harmonie. Koupelnu, co má styl, v němž se budete cítit příjemně. Přinášíme vám ukázky různých řešení, jak může vypadat stylově zařízená koupelna, která dopřeje svým majitelům i skvělou relaxaci.

Nezáleží na tom, jestli zrovna dáváte přednost stylu s důrazem na funkční jednoduchost, anebo jste naopak spíše romanticky založená duše, která miluje klid a fantazii. U nás najdete inspiraci, jak si zařídit nejen koupelnu, ale i kuchyni ve stylu, který máte rádi. Vedle oblíbeného Provence, Country a řady dalších stylových řešení, nově i ve skandinávském, přírodním nebo chalupářském stylu.  Věříme, že vás potěší a zaujmou. Inspirujte se.

CHCETE, ABY VAŠE KOUPELNA MĚLA STYL A PŮSOBILA HARMONICKY? VÍME, JAK NA TO!
Sledujete trendy moderního bydlení a líbí se vám interiéry, co mají styl? Pak jedeme na stejné vlně. Sledujeme novinky v zařizování koupelen a vybíráme pro vás ty, které nejen skvěle vypadají, ale jsou hlavně praktické, usnadní vám každodenní fungování a zpříjemní chvilky relaxu. Jednoduše vám pomohou zařídit si koupelnu snů, plnou harmonie. Koupelnu, co má styl, v němž se budete cítit příjemně. Přinášíme vám ukázky různých řešení, jak může vypadat stylově zařízená koupelna, která dopřeje svým majitelům i skvělou relaxaci.

Nezáleží na tom, jestli zrovna dáváte přednost stylu s důrazem na funkční jednoduchost, anebo jste naopak spíše romanticky založená duše, která miluje klid a fantazii. U nás najdete inspiraci, jak si zařídit nejen koupelnu, ale i kuchyni ve stylu, který máte rádi. Vedle oblíbeného Provence, Country a řady dalších stylových řešení, nově i ve skandinávském, přírodním nebo chalupářském stylu. Věříme, že vás potěší a zaujmou. Inspirujte se.