Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Stylová řešení koupelen

Filtry

Filtry
Barva
Design
REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout online na dálku.
Sjednat schůzku

Stylová řešení koupelen

Koupelna je místem, kde trávíme důležitý čas. Měla by splňovat dvě funkce – praktickou, aby vám ulehčila ranní shon a zároveň relaxační, kdy v ní můžete po náročném dni najít oázu klidu a odpočinku.

V SIKO neustále sledujeme nové trendy, abychom naše služby a produkty přizpůsobili vašim potřebám a životnímu stylu. V dnešní zrychlené době je o to důležitější více klást důraz na zefektivnění času, a proto vám rádi pomůžeme s výběrem.

Z naší široké nabídky si můžete vybrat styl koupelny přesně takový, jaký vám vyhovuje a je typický pro vaši osobnost. Inspirovat se můžete z naší kolekce koupelen. Pokud jste zastánce jednoduché a moderní koupelny jistě vás nadchne Moderní art deco koupelna. Ukázkou mužnějšího stylu může být Metal koupelna, kde převládají odstíny šedé a motivy kamene. Stejně tak by mohla nadchnout pány, ale i dámy, které preferují tmavší odstíny Beton koupelna.

Pokud si potrpíte na luxus jistě naleznete zalíbení v Mramor koupelně, kde jak sám název napovídá, naleznete prvky mramoru v kombinaci s bílou barvou. Velice jemný až romantický styl představuje Light pastel koupelna, kde budete hýčkáni už jen samotným pohledem.

Rádi byste měli wellness ve vlastním domově? Ani to není problém a řešení přichází, už jak sám název napovídá, s Domácí wellness koupelnou. V dnešní době nemusíte být ani Vikingem, abyste byli pány Skandinávské koupelny, kterou charakterizují světlé prvky kombinované s dřevem. Tento styl naopak nepůsobí drsně, ale jemně a vzdušně a vytváří hřejivý pocit domova.

Velice trendy je také Country koupelna, která přináší rustikální vzhled a prvky v kombinaci se dřevem, kamenem a teplými tóny. Dalším typem koupelny, který působí útulně až nostalgicky, a má prvky ze dřeva a převládající hnědé barvy, je typ Chalupářská koupelna. A v neposlední řadě je také nutnost a potěšení představit vám Přírodní koupelnu s prvky dřeva a kamene, je kombinací světlých a tmavých prvků doplněné o modré tóny asociující hladinu moře.

Pokud chcete zakusit kousek Francie a uklidňují vás tóny bílého dřeva a fialové prvky představující charakteristické levandule je pro vás ta pravá Provence koupelna. Na své si také přijdou příznivci feng šuej, díky níž vám domovem a především koupelnou bude proudit ta správná energie.

Myslíme i na handicapované. Obzvláště v těchto případech návrhu koupelen je potřeba klást maximální pozornost na detail u Bezbariérové koupelny. Musíme si pomáhat a proto myslíme i na ty, kteří to obzvláště potřebují. A tak ať už si vyberete industriální, romantickou, dřevěnou, barevnou, kamennou nebo prostě jen malou koupelnu, vždy jsme tu pro vás s návrhy a nápady.

CHCETE, ABY VAŠE KOUPELNA MĚLA STYL A PŮSOBILA HARMONICKY? VÍME, JAK NA TO!
Sledujete trendy moderního bydlení a líbí se vám interiéry, co mají styl? Pak jedeme na stejné vlně. Sledujeme novinky v zařizování koupelen a vybíráme pro vás ty, které nejen skvěle vypadají, ale jsou hlavně praktické, usnadní vám každodenní fungování a zpříjemní chvilky relaxu. Jednoduše vám pomohou zařídit si koupelnu snů, plnou harmonie. Koupelnu, co má styl, v němž se budete cítit příjemně. Přinášíme vám ukázky různých řešení, jak může vypadat stylově zařízená koupelna, která dopřeje svým majitelům i skvělou relaxaci.

Nezáleží na tom, jestli zrovna dáváte přednost stylu s důrazem na funkční jednoduchost, anebo jste naopak spíše romanticky založená duše, která miluje klid a fantazii. U nás najdete inspiraci, jak si zařídit nejen koupelnu, ale i kuchyni ve stylu, který máte rádi. Vedle oblíbeného Provence, Country a řady dalších stylových řešení, nově i ve skandinávském, přírodním nebo chalupářském stylu. Věříme, že vás potěší a zaujmou. Inspirujte se.