Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Stylová řešení kuchyní

Filtry

Filtry
Barva
Design
REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout online na dálku.
Sjednat schůzku
Stylová řešení kuchyní
Zobrazeno 1 - 4 z 4 produktů

Stylová řešení kuchyní

Inspirujte se u našich designérů a najděte svojí vysněnou kuchyni v jednom z našich stylů.

Kuchyně je nepostradatelným středobodem domácnosti. Už dávno není jen místem pro vaření, ale plní svoji multifunkční roli. Slouží pro setkávání s rodinou, přáteli, občas poslouží jako pracovna či studovna nebo i herna pro děti. Někdo tráví v kuchyni času více a někdo méně, přesto to nemění nic na tom, že je nezbytnou součástí domácnosti, a proto by se její výběr neměl podceňovat, ale  zaměřit na něj veškerou pozornost. Každý máme svůj oblíbený styl a dávno odzvonilo časům, kdy většina kuchyní byla stejného rázu a rozhodně se nejednalo o designový komplet.

Kromě designu ale je nutné brát také zřetel na praktičnost a funkčnost. Kuchyně vám musí padnout stejně jako oblečení, ať už vám vyhovuje kuchyň malá či větších rozměrů. Velice oblíbeným modelem bývá otevřená kuchyně, která dominuje interiéru spolu s obývacím pokojem. Pokud vás tento typ kuchyně oslovil, naši profesionálové vám rádi poradí a navrhnou ostrůvek v kuchyni, který může sloužit jako bar, sezení nebo do něj lze instalovat sporák jako dominantu kuchyně.

Ať už jste zastánci jakékoliv velkosti kuchyně nezapomínejte také na svůj vlastní styl. Vyhovuje vám moderna či se necháte unést Provence, a nebo si libujete ve světlém skandinávském stylu? Velice originální a nápaditý je také country styl kuchyně. Můžete také vsadit na venkovský styl, ve kterém naleznete svou oázu klidu jako na venkově i uprostřed velkoměsta.

Jaký styl si vyberete je na vás. Pamatujte, že ať už zvolíte jakýkoliv, vždy by to měl být takový styl, který odpovídá vašemu vkusu a ve kterém se budete cítit příjemně.

Víme, jak takovou kuchyni zařídit. Přinášíme vám ukázky různých řešení, jak může vypadat stylově zařízená kuchyně, která vám bude přinášet radost v každém okamžiku.

Inspirujte se u našich designérů a najděte svojí vysněnou kuchyni v jednom z našich stylů. Kuchyně je nepostradatelným středobodem domácnosti. Už dávno není jen místem pro vaření, ale plní svoji multifunkční roli. Slouží pro setkávání s rodinou, přáteli, občas poslouží jako pracovna či studovna nebo i herna pro děti. Někdo tráví v kuchyni času více a někdo méně, přesto to nemění nic na tom, že je nezbytnou součástí domácnosti, a proto by se její výběr neměl podceňovat, ale  zaměřit na něj veškerou pozornost. Každý máme svůj oblíbený styl a dávno odzvonilo časům, kdy většina kuchyní byla stejného rázu a rozhodně se nejednalo o designový komplet. Kromě designu ale je nutné brát také zřetel na praktičnost a funkčnost. Kuchyně vám musí padnout stejně jako oblečení, ať už vám vyhovuje kuchyň malá či větších rozměrů. Velice oblíbeným modelem bývá otevřená kuchyně, která dominuje interiéru spolu s obývacím pokojem. Pokud vás tento typ kuchyně oslovil, naši profesionálové vám rádi poradí a navrhnou ostrůvek v kuchyni, který může sloužit jako bar, sezení nebo do něj lze instalovat sporák jako dominantu kuchyně. Ať už jste zastánci jakékoliv velkosti kuchyně nezapomínejte také na svůj vlastní styl. Vyhovuje vám moderna či se necháte unést Provence, a nebo si libujete ve světlém skandinávském stylu? Velice originální a nápaditý je také country styl kuchyně. Můžete také vsadit na venkovský styl, ve kterém naleznete svou oázu klidu jako na venkově i uprostřed velkoměsta. Jaký styl si vyberete je na vás. Pamatujte, že ať už zvolíte jakýkoliv, vždy by to měl být takový styl, který odpovídá vašemu vkusu a ve kterém se budete cítit příjemně. Víme, jak takovou kuchyni zařídit. Přinášíme vám ukázky různých řešení, jak může vypadat stylově zařízená kuchyně, která vám bude přinášet radost v každém okamžiku.