Stylové řešení | Bezbarierová koupelna

Funkčnost bez bariér

Pohodlná a bezpečná, navíc s dostatkem volného prostoru. Přesně taková by měla bezbariérová koupelna být.

Líbí se vám tato koupelna? Sjednejte si schůzku a společně navrhneme koupelnu přesně vám na míru.

Sjednat schůzku

Série obkladů a dlažeb v tomto stylovém řešení 

undefined
Fineza Adore
undefined
Fineza Metalic
prochazka.png
Drž se svých snů bezpodmínečně – cesty za vítězstvím“ a iniciativy Výjimeční lidé. “Všichni si navzájem pomáháme překonávat překážky. Jsem proto velmi vděčný za koupelnu s bezbariérovými prvky - koupelnu pro všechny. Považuji ji totiž za součást užitečnou pro každého, do každé rodiny - ať už k vám přijdou na návštěvu vaši staří rodiče nebo někdo výjimečný nebo třeba jen přijdete z party a chybí vám rovnováha - mít se o co opřít se hodí vždycky.
Patrik Procházka
psycholog, zakladatel projektu

Série sanitární keramiky

V bezbariérově řešené koupelně volíme keramiku v první řadě s ohledem na praktičnost a funkčnost, každý prvek koupelny by měl působit jako pomocník a stejně tak přistupujeme i k celé koupelně jako celku. Napříč sortimentem máme dostatek koupelnových zařizovacích předmětů, které můžeme řadit do stylového řešení bezbariérové koupelny, podívejte se sami a neváhejte nás kontaktovat v případě jakéhokoliv dotazu.

PROHLÉDNOUT

undefined
undefined

Sprchové kouty a zástěny Walk-In SAT

Sprchové kouty typu walk-in nabízí trendy a jednoduché řešení nejen do malých koupelen, kde získáte pocit otevřeného a vzdušnějšího prostoru. Sprchová zástěna s extrémně odolným kaleným sklem 8 mm. S povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. To vše s prodlouženou zárukou 5 let!

Do koupelny ve stylovém řešení Wellness doporučujeme vybírat sprchový kout, případně Walk-In výhradně s profily v barevném provedení chrom, stejně tak volíme i vodovodní baterie a jiné koupelnové příslušenství, jako například držáky a háčky.

PROHLÉDNOUT

Madla a sedátka

Nástěnné madla a sedátka jsou určena pro osoby tělesně postižené, starší a s omezenou pohyblivostí, které potřebují bezbariérové koupelnové vybavení, v němž se dobře obejdou i bez cizí pomoci.

PROHLÉDNOUT

Vany s dvířky

Sprcha nebo vana? Vany s dvířky jsou řešení pro každého z nás. Dlouhá koupel, příjemná sprcha, oboje můžete mít i v malé koupelně. Již se nemusíte rozhodovat, zda si vyberete vanu či sprchový kout.

PROHLÉDNOUT

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová kuchyně bez starostí
 
  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku

SIKO projektový konzultant