Stylové řešení | Chalupářská koupelna

Hlavně prakticky a komfortně

Záliba v přírodě a obliba druhého, letního bydlení na chatách či chalupách se stala inspirací pro koupelnu zařízenou v chalupářském stylu. Jistá forma nedokonalosti v podobě nahrubo opracovaných prken přibitých hřebíky jak do podlahy či na stěny k tomuto stylu prostě patří.

Typická kombinace rustikálních prvků, osvědčených tradičních materiálů s moderními, vytváří komfortní a zároveň prakticky zařízené bydlení, s příjemným nádechem nostalgie.

Líbí se vám tato koupelna? Sjednejte si schůzku a společně navrhneme koupelnu přesně vám na míru.

Sjednat schůzku

Série obkladů a dlažeb v tomto stylovém řešení 

undefined
Oset Nail Wood
undefined
Tonalite Satin
nebo si vyberte z dalších oblíbených sérií
undefined
Multi Brick Tones
koupelny-Andaman-Uptown-1.jpeg
Peronda Andaman
undefined
Del Conca Sorrentina
undefined
Peronda FS Star
undefined
Stylově zařízená koupelna na chalupě už dávno není projevem zhýčkanosti. Vyznavači letní prázdninové pohody, nenechte se omezovat touhou po dokonalosti.
Václav Nosek
Product Manager

Vodovodní baterie Cruz

Paffoni

Pro stylové řešení chalupářské koupelny naši designéři zvolili vodovodní baterie od značky Paffoni a to konkrétně ze série Cruz v barvě chromu, které svým provedením skvěle doplní elegantní a ladný styl celé koupelny.

Baterie Cruz představují moderní sérii kohoutkových vodovodních baterií s křížovou rukojetí. Kohoutky ve tvaru křížků jsou velmi oblíbené a pohodlně se ovládají. Díky keramické kartuši totiž stačí pouze ¼ otáčky k otevření a uzavření vody.

PROHLÉDNOUT

chalupa-top-chalupa-1.jpg
SATBRE031RREXVP-007light-pastel4.jpg

Sanitární keramika

Designové produkty sanitární keramiky zapadající do stylového řešení Chalupářská koupelna volíme nejčastěji v bílé barvě právě kvůli kontrastu s přírodními tóny této přírodně orientované koupelny. Naši designeři zde volí keramiku jemně oblých tvarů, která splňuje všechny nároky na kvalitu, design a praktičnost ve vaší koupelně ! 

PROHLÉDNOUT

Koupelnová skříňka Solid
Naturel

Skříňka do koupelny Solid v sobě kombinuje teplo masivního dřeva a jednoduchost a čistotu tvaru. Skříňka je dodávána ve smontovaném stavu, připravena k okamžité instalaci.

PROHLÉDNOUT

Zrcadla do koupelny
Naturel

Kruhová zrcadla Naturel zavěšená na provaze, nebo koženém pásku jsou ten pravý doplněk pro chalupářské i country koupelny, budou skvěle vypadat i jinde v interiérech zařízených v tomto stylovém řešení. 

PROHLÉDNOUT

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová kuchyně bez starostí
 
  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku

SIKO projektový konzultant