Řešení | Chytré řešení koupelny SAT

Objevte chytrou koupelnu SAT, kde ušetříte až 50 % spotřeby vody i energie v koupelně a kde vodní kámen nemá šanci.

Vstupte do koupelny plné SAT chytrých řešení na úsporu a úpravu vody, účinného odstraňování vodního kamene a změkčování vody.  Prozkoumejte vychytávky do koupelny, které vám usnadní život a pomůžou vám nastoupit na vlnu udržitelnosti. Je na čase přistupovat k přírodě a naší planetě zodpovědně tak, abychom zajistili udržitelný život i pro naše budoucí generace. 

Líbí se vám tato koupelna? Sjednejte si schůzku a společně navrhneme koupelnu přesně vám na míru.

Sjednat schůzku

  |  Prohlédněte si řešení ve 360°


TIP: Návrh vysněné koupelny budete ladit přímo se zkušeným SIKO designérem. Společně projdete vaše přání a představu. Designér pro vás navrhne a zpracuje 3D návrh stylové koupelny, včetně panoramatického 360 ° pohledu. Uvidíte, jak bude vaše nová koupelna ve skutečnosti vypadat včetně stylových doplňků i návrhu osvětlení, které dodá nové koupelně atmosféru a šmrnc. Chci vědět víc.

uspora-vody-wc.jpg

Úspora vody v koupelně

V koupelně proteče nejvíce vody v domácnosti, až 70 % její denní spotřeby. Mnohdy zcela zbytečně. A přitom stačí chytře využít koupelnové vybavení pro úsporu vody. Šetřit vodou tak můžete začít hned. 

Využijte úsporné koupelnové baterie s úsporným perlátorem, jako jsou například baterie SAT Fusion. Mají průtok pouhých 4,5l/minutu, a to už bude na vaší spotřebě vody pozitivně znát. 

Při výběru toalety volte WC s úsporným splachováním jako je např. Toaleta OFS Optimflush značky SATnejúspornější toaleta na světě, která efektivně splachuje s 1,7 l vody

Šetřete vodou i při sprchování. Využijte úsporné sprchy, sety nebo sprchové systémy se sníženým průtokem vody jako je např. sprchový systém SAT s termostatickou baterií.

Výrazně snížit spotřebu vody můžete i při praní. Využijte parní cyklus. Pračka AEG 7000 ProSteam dokážeme parou osvěžit prádlo za pouhých 25 minut a spotřebovat jen 2 l vody. Snižte tak spotřebu vody u praní až o 96 %.

Podívejte se na další tipy, jak šetřit vodou v koupelně a jak funguje nejúspornější toaleta na světě.

Úspora energie v koupelně

Chytré řešení koupelny pomáhá snížit spotřebu energie v koupelně, uspořit energii na ohřev vody i za vytápění v koupelně. I malými změnami tak dokážete snížit a optimalizovat své výdaje na energie. 

elektrickým bojlerem Ariston ušetříte až 50 % nákladů na vytápění a ohřev vody v koupelně. A to díky hybridní technologii, kterou v sobě tento úsporný bojler ukrývá. Kombinuje elektrický bojler a tepelné čerpadlo pro ohřev vody. Pro snížení spotřeby energie vám pomůže i topná tyč s digitálním regulátorem vhodná na elektrický radiátor. Teplotu ve vaší koupelně pak můžete ovládat na dálku, přes mobilní aplikaci. Spotřebu energie v koupelně snížíte i díky LED osvětlení, jako má např. naše Zrcadlo Naturel Illuxit se zabudovaným LED osvětlením, senzorovým spínačem světla a navíc se nemlží.

Vybíráte vytápění do koupelny? Přečtěte si tipy, jak zvolit úsporné vytápění do koupelny.

uspora-vytapeni-1.jpg
uspora-vody-kalyxx.jpg

Ips úprava vody

Jak vychází z našeho průzkumu Water Index, 68 % českých domácností se potýká s tvrdou vodou a více než 1/3 trápí vodní kámen. Naštěstí existuje chytrý způsob jak změkčit vodu, účinně odstranit vodní kámen a ochránit tak domácnost i spotřebiče před jeho negativními účinky. Šetrně a bez chemie. Pomůže SAT KalyxX s revoluční patentovanou technologií IPS.

Nepostradatelným pomocníkem je i koule na praní SAT Washball, s IPS technologií. Tento malý modrý míček dokáže ochránit vaši pračku i myčku před vodním kamenem, a navíc zvyšuje i účinnost praní.

Antibakteriální dlažba Eterna

Zařiďte si svěžejší a zdravější koupelnu s pomocí obkladů a dlažeb s antibakteriálním povrchem. Brzdí růst patogenních organismů, jako jsou například bakterie a houby a snižuje tak bakteriální zátěž ve vaší koupelně až o 99,9 %.  Antibakteriální povrch je aktivní ve dne i v noci a je nevratně zabudován v keramické dlažbě. Účinek je dlouhotrvající a nelze ho ovlivnit opotřebováním. Tuto jedinečnou povrchovou úpravu založenou na bázi iontů stříbra, která brání růstu a množení mikroorganismů i šíření pachů, mají např. obklady a dlažby ze série Eterna od předního italského výrobce Ragno.

uspora-vody-eterna.jpg
uspora-vody-policka.jpg

Další vychytávky do koupelny

Chytré řešení koupelny myslí na váš komfort a pohodlí. Pořiďte si poličku SAT Evolution R na držák toaletního papíru, získáte praktické místo na odkládání maličkostí, které nosíte neustále u sebe. Komfort při mytí rukou zajistí elegantní bezdotykový dávkovač mýdla SAT. Se speciální pedikérní sprchou SAT si můžete dopřát domácí pedikúru, pouze se sprchou v ruce. Úklid koupelny bude hotový raz dva, pokud zvolíte sprchovou zástěnu se speciální povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čištění a minimalizuje usazování vodního kamene. I vaši sousedé pak ocení odhlučněnou variantu vany SAT Vivien, která je navíc vyrobena ze 100 % recyklovatelného materiálu. 

S Inteligentní jednotkou Grohe Sense Guard můžete pak zahodit obavy z vytopení vaší domácnosti, protože neustále monitoruje průtok, tlak a teplotu vody v rozvodech v domácnosti. Rozpozná únik vody nebo prasklé potrubí a okamžitě zastaví přívod vody.

Stylová koupelna i kuchyně bez starostí

  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku
SIKO projektový konzultant
Mohlo by vás zajímat
pred-nakupem-koupelny.jpg
Před nákupem koupelny
Na co se připravit, jak postupovat při plánování nové koupelny?
undefined
Stylová řešení koupelen
Inspirujte se u našich designerů a pořiďte si koupelnu bez starostí.
undefined
3D plánovač koupelny
Plánujete novou koupelnu? S naším 3D plánovačem koupelen můžete snadno a rychle vizualizovat své koupelnové nápady a proměnit je v realitu.
undefined
2D plánovač koupelen
Hrajte si a navrhujte uspořádání koupelny podle vašich představ.
undefined
Nešvary v koupelnách
Všichni opakujeme chyby, kterých dříve či později začneme litovat.
undefined
Katalog koupelny
Prolistujte katalog koupelen a načerpejte inspiraci.