Stylové řešení | Industrial koupelna

Vlastní cestou

Sebevědomý styl, plný charakteru a rafinovanosti. Není pro každého. Inspiruje se ve starých průmyslových provozech a dávno opuštěných továrních halách.  Kombinace cihel a betonu ve vás vyvolává surový pocit. Převažují odstíny šedé až antracitové, kontrast černé a bílé. Materiál, bez kterého se při zařizování v industriálním stylu rozhodně neobejdete, je kov.

Líbí se vám tato koupelna? Sjednejte si schůzku a společně navrhneme koupelnu přesně vám na míru.

Sjednat schůzku

Série obkladů a dlažeb v tomto stylovém řešení 

undefined
Geotiles Cimbra
undefined
Rako Betonico
undefined
I když se industriální styl nejlépe uplatní při zařizování prostorných loftů, nemusíte se ho vzdát ani při zařizování menších bytů.
Soňa Němečková
Vedoucí oddělení designu

Sprchové kouty a zástěny Walk-In

Swiss Aqua Technologies

Sprchové kouty typu walk-in nabízí trendy a jednoduché řešení nejen do malých koupelen, kde získáte pocit otevřeného a vzdušnějšího prostoru. Sprchová zástěna s extrémně odolným kaleným sklem 8 mm. S povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. To vše s prodlouženou zárukou 5 let!

PROHLÉDNOUT

CKON001-industrial-018-industr-1.jpg
undefined

Koupelnový nábytek s kovovou konstrukcí

Kov k industriálnímu stylu neodmyslitelně patří. I vy si do vaší koupelny můžete vnést nádech starých budov s kovovou konstrukcí na koupelnovém nábytku. Série nábytku B-way a Naturel Industrial promění každou koupelnu s neopakovatelnou atmosférou. Otevřené kovové police nabízí neotřelé úložné prostory, kterých v koupelně není nikdy nazbyt. Zařiďte si moderní koupelnu v jednoduchém industriální stylu snadno a jednoduše.

PROHLÉDNOUT

undefined

Vylaďte si ve stejném stylu také kuchyni

Industriální kuchyně

Milujete minimalistický design a nebojíte se experimentovat s novými kuchyňskými trendy? Pak černá industriální kuchyně je tím pravým řešením právě pro vás. Skvěle se hodí pro milovníky gastronomie, kteří si rádi připravují jídlo s láskou a pozorností k detailu. Černá kuchyně v industriální stylu v sobě snoubí chladné prvky kovu se dřevem a černou barvou, symbolizující eleganci a rafinovanost. 

TO CHCI

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová kuchyně bez starostí
 
  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku

SIKO projektový konzultant