Stylové řešení | Malá koupelna

Malý, ale útulný ráj

Umístit do malého prostoru koupelny všechno potřebné vybavení je výzva! Umíme se s ní vypořádat. Máme na to potřebné vychytávky. Každý volný centimetr se počítá. Místo jsme našli pro všechno potřebné.
Malý, útulný a plně funkční koupelnový ráj zařídíte díky našim vychytávkám klidně i na pouhých 3–5 m².

Líbí se vám tato koupelna? Sjednejte si schůzku a společně navrhneme koupelnu přesně vám na míru.

Sjednat schůzku
undefined
Do malé koupelny zvolte světlou barvu obkladů, v přírodních tónech. Opticky zvětšíte a otevřete prostor. Přírodní tóny barev působí uklidňujícím dojmem a dobře je vnímáme.
Jan Voldán
vedoucí marketingového oddělení

Série použité v tomto stylovém řešení

undefined
Rako Castone
undefined
Rako Plywood
Nebo si vyberte z dalších oblíbených sérií
undefined
Peronda Manhattan 4D
undefined
Argenta Kenzo
undefined
Kale Soul
undefined
Peronda Cotton

Vana a sprcha v jednom – kouzlo sprchové zástěny

Chcete si i v malé koupelně užívat relaxační koupel i rychlou osvěžující sprchu? V tom případě pro vás máme chytré řešení, které vám zajistí sprchu ve vaně a skvěle se tak popasujete s malým prostorem v koupelně. Zvolte vanovou zástěnu, díky které si budete moci užívat sprchování ve vaně na plno, nenacákáte okolo, a navíc si vychutnáte příjemné teplo během sprchování. Zapomeňte na zastaralé vanové závěsy, které vypadají nevzhledně a nejsou úplně praktické. Vanové zástěny SAT jsou naopak moderním řešením pro každou koupelnu, vypadají stylově a v nabídce najdete nejen chromové, ale i černé provedení, které sluší každé moderní koupelně.

MALA-KOUPELNA-VANOVE-ZASETENY.jpg
NABYTEK-STYLA-.jpg

Využijte modulární nábytek Naturel Stilla

Najít dostatek úložného prostoru v mallé koupelně může být někdy oříšek. Ne však s modulárním nábytkem Narurel Stilla. S tou se s vámi rozprostírá nepřeberné množství možností a kombinací. Najdete si tak ideální řešení i pro vaši malou koupelnu. K praktickým bílým koupelnovým skříňkám si můžete vybrat ze 3 barev úchytek, krycích desek, ale i designových úložných boxů, které můžete zavěsit kamkoliv v koupelně. Umyvadlovou skříňku doplňte i o zabudovaný koš na prádlo, díky kterému ušetříte spoustu místa. Vybírejte i z praktických doplňkových skříněk a zrcadlových galerek. Do malé koupelny se nejvíc hodí úzké skříňky o šířce pouhých 20 cm. Ty se vejde i do opravdu malé koupelničky a zajistí vám dostatek úložného prostoru na všechny koupelnové nezbytnosti.

Zalamovací sprchové kouty pro pohodlné sprchování

I v malé koupelně si můžete dopřát osvěžující sprchu naplno. I v případě sprchového koutu ale vybírejte chytré řešení pro malý prostor. Skvělou volbou pro malou koupelnu jsou sprchové kouty SAT se zalamovacím systémem otevírání. Sprchové dveře se složí až ke stěně a vám tak během chvilky vznikne v koupelně prostor, který opticky zvětší koupelnu a celý prostor tak bude vypadat svěže a vzdušně. Pro každou koupelničku máme řešení plné vychytávek, proto ani skládací sprchový kout v malém prostoru prostě nesmí chybět.

zalamovaci-sprchove-kouty (2).jpg


Řešení malé koupelny nemusí být velký problém! Připravili jsme pro vás rady a tipy jak zařídit velkou koupelnu na malém prostoru.

Pokud plánujete malou koupelnu, určitě se podívejte na pětiminutové video, kterým vás provede paní Soňa Němečková, vedoucí oddělení designu. Poradí vám například jakou zvolit kombinaci dlažby a obkladů, jak vyřešit problém se světlem, nebo jak volit sprchový kout do malé koupelny.

 

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová kuchyně bez starostí
 
  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku

SIKO projektový konzultant