Stylové řešení | Metal koupelna

Čistě pánská záležitost

Zařiďte si koupelnu v čistě pánském stylu. Žádné kompromisy. Ať už se do takové koupelny dostanete po vyčerpávajícím tréninku ve fitku anebo po náročném dni v práci, budete se tam těšit a užívat si každý moment své relaxace. Pečlivě promyšlený mix chladného, tmavého kovu s odlesky mědi, v teplejším tónu, skvěle funguje.

Líbí se vám tato koupelna? Sjednejte si schůzku a společně navrhneme koupelnu přesně vám na míru.

Sjednat schůzku

Série obkladů a dlažeb v tomto stylovém řešení 

undefined
Cir Metallo
nebo si vyberte z dalších oblíbených sérií
s-rush-tom-8499.jpeg
Rako Rush
undefined
Sintesi Met Arch
undefined
Dom Urbanica
undefined
Geotiles Galio

Naši designéři doporučují nejhezčí barevné kombinace:

Zavítáme-li čistě do pánského koupelnového světa, rázem se ocitneme v minimalistické říši plné tmavých tónů barev, nejlépe s metalickými odlesky, surového betonu, často v kombinaci s kovem. Materiál, bez kterého se pánsky laděný interiér jen stěží obejde, je tmavý kov ve všech podobách. Nebo i sklo. Nechybí ostré hrany, přímé linie.  Ano, tak trochu drsná, ale účelná strohost. Pokud je na vás tmavý obklad takříkajíc "zkrátka moc", zjemnit prostor můžete využitím hnědé, připomínající zkorodovaný kov a rez anebo zkuste i metalickou mozaiku. Efektem budeme příjemně překvapeni.
Pánsky zařízená koupelna obecně zrovna neholduje kompromisům. Vítězí výrazná praktičnost, jednoduchost a čistá účelovost. Chcete-li prostor opravdu nenáročný na úklid, zapomeňte na přílišnou zdobnost a množství dekorací.

Soňa Němečková, Vedoucí oddělení designu

kol-METAL-bez-pozad-.jpg

Prohlédněte si grafické návrhy koupelen, které navrhujeme pro naše zákazníky

tomas-vavra.png
Sáhněte po obkladech i dlažbě tmavé barvy, nejlépe s metalickými odlesky, připomínajícími chladný kov. Působí opravdu velmi stylově, pro někoho možná až drsně dramatickým vzhledem. Každopádně je osobitým odrazem charakteru pravého muže.
Tomáš Vávra
Product Manager
SAT-feel-baterie.jpg

Moderní vodovodní baterie SAT Feel

Černá je in. Nasedněte na vlnu trendy černých zařizovacích předmětů a sáhněte po černých bateriích SAT Feel. Jakmile uvídite, jak skvěle černé baterie v koupelně vypadají, už nebudete chtít nic jiného. Baterie SAT Feel vynikají svým minimalistickým tvarem propojující hranaté detaily a zaoblené hrany. Celá série se nese ve jménu jednoduchých linií a čistého designu. Skvěle se v koupelně bude vyjímat i verze v chromu, která sází na jistotu a nadčasovou klasiku.

PROHLÉDNOUT

Stylová zrcadla SAT pro stylovou koupelnu

Zrcadlo v koupelně zastává důležitou roli a bez něj by koupelna nemohla být tím pravým místem pro vaši každodenní rutinu. Obstaráním vašeho odrazu ale jeho úloha rozhodně nekončí. Zrcadlo je jedním z hlavním zařizovacích předmětů, které v koupelně udává syl, postará se o dostatek světla a dokáže i opticky zvětšit prostor malé koupelny. Vybírejte ze stylových zrcadel SAT, kde určitě najdete to pravé zrcadlo, které dokonale padne do vaší koupelny. V nabídce nechybí minimalistická zrcadla bez rámu, zrcadla s LED osvětlením, ani zrcadla s výrazným designovým rámem.

PROHLÉDNOUT

SAT-zrcadla-metal-koupelna.jpg
obklady-dlazby-kovove.jpg

Obklady a dlažby s kovovým efektem

Nechte se zlákat opojným designem kovu. Vaše koupelna se promění ve světě plném tmavých tónů s luxusními metalickými odlesky. Zastánci surového industriálního stylu si přijdou na své. Kombinujte dlažby v designu kovu s moderními černými doplňky, ale vypadat budou skvěle i s dalším kovem, například s umyvadly a výklenky SAT Aurum. Prozkoumejte série obkladů a dlažeb s metalickým efektem, nesmí vám uniknout série Metallo, Rush nebo Galio. Neskutečné barevné kombinace digitálního tisku vám přináší dokonalou imitaci zrezavělého plechu i opečovávaného niklu.

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová kuchyně bez starostí
 
  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku

SIKO projektový konzultant