Stylové řešení | Moderní Art Deco koupelna

Experimentujte, bořte zažité konvence. Do koupelen přichází barvy

Koupelny v moderním Art Deco stylu přináší touhu bořit zažité konvence a  experimentovat. Kvalitní povrchy nábytku, obkladů i sanity hýčkají na dotyk a oko potěší koupelnový interiér v tlumených odstínech akvarelových barev. Jemně zastřených a tedy velmi elegantních.

Použití tlumených odstínů akvarelových barev nejen v koupelně, ale i v celém interiéru, je skvělou volbou zejména pro ty, kteří hledají něco ojedinělého a precizního zároveň.

Líbí se vám tato koupelna? Sjednejte si schůzku a společně navrhneme koupelnu přesně vám na míru.

Sjednat schůzku

Naši designéři doporučují nejhezčí barevné kombinace:

Krémové barvy dodávají interiéru vzdušnost a výborně si rozumějí s výrazným zlatým nebo černým kovem, jehož účinek příjemně zjemní. Akvarelové odstíny barev jsou ideální pro všechny, koho nudí neutrální bílá, šedá a hnědá, mají rádi barvy, ale bojí se, že se jim časem omrzí.  Dáváte-li přednost modernímu stylu art deco spíše v mužnějším ojetí, zvolte symetrii, jednoduché geometrické tvary a barvy laděné do šedomodré nebo barvy petrol.

Soňa Němečková, Vedoucí oddělení designu

undefined

Prohlédněte si grafické návrhy koupelen, které navrhujeme pro naše zákazníky

Série obkladů a dlažeb v tomto stylovém řešení 

undefined
Del Conca Frammenti
undefined
Ergon Medley
undefined
Kale Marmoles Brillo
undefined
Měkké pudrové tóny a jejich originální kombinací s terrazzem proměníte obvyklé místo očisty na budoár poskytující požitky pro tělo i duši.
Blanka Smrčinová
Marketing Specialist
undefined
Krémové barvy dodávají interiéru vzdušnost a výborně si rozumějí s výrazným zlatým nebo černým kovem, jehož účinek příjemně zjemní.
Filip Viták
Product Manager
0E3A4103-ART-A1-sized-HU1.jpg

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek už dávno není jen nezbytná odkládací plocha pro vše potřebné, mnohdy přebírá funkci hlavního designového prvku celé koupelny. A není se čemu divit. Moderní, čisté linie, saténově hebké povrchy, jemné pastelové barvy. Ať už se rozhodnete pro elegantní skříňku s jednou čí více zásuvkami, na tenkých kovových nožkách, pokaždé bude takovému nábytku slušet umyvadlo na desku. Stylový koupelnový nábytek vždy vtiskne vaší koupelně originální atmosféru.

PROHLÉDNOUT

Vodovodní baterie

Koupelnu v odstínech jemných akvarelových barev nádherně rozsvítí kontrastní černé matné baterie, jako jsou například série Light od výrobce Paffoni nebo SAT B-WAY. Díky svému střízlivému designu nepůsobí baterie v pastelové koupelně nijak rušivě, spolu s ostatními černými akcenty dotváří moderní a jedinečný styl koupelny.

PROHLÉDNOUT

undefined

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová kuchyně bez starostí
 
  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku

SIKO projektový konzultant