Řešení | Koupelna v paneláku

Proměňte i panelákovou koupelnu v osobní wellness

I v malé panelákové koupelně lze vymyslet kombinace, které vykouzlí i na pouhých pár metrech útulný a praktický prostor. Do vaší malé koupelničky se tak vždy rádi uchýlíte pro svou každodenní dávku odpočinku. Paneláková koupelna sice nenabízí moc prostoru, proto vám při zařizování pomohou praktické vychytávky, které jsou pro malou koupelnu zásadní. Malý sprchový kout, který ušetří místo svým praktickým zalamovacím otevíráním, modulární koupelnový nábytek i vanová zástěna, díky které si užijete relaxační koupel i sprchu naplno. Proměňte malou panelákovou koupelnu ve své osobní wellness.

Líbí se vám tato koupelna? Sjednejte si schůzku a společně navrhneme koupelnu přesně vám na míru.

Sjednat schůzku

Modulární koupelnový nábytek Stilla

Využijte každý centimetr vaší panelákové koupelny na maximum. Zkuste modulární nábytek Stilla v moderním a nadčasovém designu. Vytvořte si svou unikátní sestavu koupelnového nábytku, která dokonale padne do vašeho prostoru. Vaše koupelna tak bude funkční a nabídne vám dostatek úložného prostoru, kterého není nikdy nazbyt. Kombinujte umyvadlové zásuvkové skříňky, doplňkové skříňky i otevřené policové boxy. Bílá lakovaná dvířka skvěle doplňují úchytky ve 3 různých barvách – bílá, černá a dřevodekor. Všechny 3 úchytky jsou součástí koupelnového nábytku, můžete se tak rozhodnout, který design se nejlépe hodí právě do vaší koupelny. 

TO SE MI LÍBÍ

STILLAA03001-010.jpeg
SATTEXQBB90CT-002.jpeg

Sprchové kouty pro malou koupelnu

Pořiďte si dokonalý sprchový kout do malé koupelny. Ani v případě malého prostoru nemusíte slevovat ze svých nároků. Užijte si opravdový relax ve sprše se sprchovými kouty SAT. Do malé koupelny zvolte menší rozměr sprchového koutu 80x80 a posuvné nebo zalamovací otevírání, díky kterému vám v koupelně vznikne minimum nevyužitého prostoru. Osvěžující sprchu si můžete užít naplno i ve vaně. Díky instalaci vanové zástěny se vaše vana promění v praktický sprchový kout.

Vylaďte si také kuchyni

Kuchyně do paneláku

Rekonstruujete panelákový být a chcete si zařídit moderní koupelnu i kuchyni? Prozkoumejte také naše řešení Panelákové kuchyně, které nabízí dostatek inspirace i praktických tipů, jak si zařídit malý prostor stylově a nadčasově. 

TO CHCI

panelakova-kuchyne-002.jpg
undefined

Kolik stojí rekonstrukce koupelny v paneláku?

Výše ceny rekonstrukce koupelny v paneláku se odvíjí od celkového rozsahu stavebních prací a výběru vybavení a materiálů pro rekonstrukci. Nejlepším řešením je obrátit se na profesionály, kteří mají bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi koupelen. Vyhnete se tak zbytečným nákladům navíc, zbavíte se starostí a ušetříte svůj čas.

  • Máme připravené kompletní balíčky materiálu pro rekonstrukci koupelny v paneláku
  • Žádné zaměřování ani dlouhé čekání na cenovou nabídku
  • Ušetříte svůj čas i peníze
  • Garantujeme cenu za stavební práce, s bouráním jádra i bez bourání  
  • Super výhodný nákup materiálu se slevou 30 % na vybrané kompletní balíčky zboží pro rekonstrukci

Slevou 30% vám dokážeme zvýhodnit vybrané baličky materiálu pro rekonstrukci koupelny, nejen panelákové, a to díky našim velkým developerským nákupům.

A je na Vás, jestli se rozhodnete pouze pro nákup materiálu nebo kompletní rekonstrukci koupelny včetně stavebních prací.

VYBERTE SI KOUPELNU

Stylová koupelna i kuchyně bez starostí

  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku
SIKO projektový konzultant
Mohlo by vás zajímat
pred-nakupem-koupelny.jpg
Před nákupem koupelny
Na co se připravit, jak postupovat při plánování nové koupelny?
undefined
Stylová řešení koupelen
Inspirujte se u našich designerů a pořiďte si koupelnu bez starostí.
undefined
3D plánovač koupelny
Plánujete novou koupelnu? S naším 3D plánovačem koupelen můžete snadno a rychle vizualizovat své koupelnové nápady a proměnit je v realitu.
undefined
2D plánovač koupelen
Hrajte si a navrhujte uspořádání koupelny podle vašich představ.
undefined
Nešvary v koupelnách
Všichni opakujeme chyby, kterých dříve či později začneme litovat.
undefined
Katalog koupelny
Prolistujte katalog koupelen a načerpejte inspiraci.