Stylové řešení | Provence koupelna

Šarmantní francouzský nádech

Koupelna jako stvořená pro ty, kteří milují styl francouzského venkova, kraj Provence zalitý sluncem a provoněný všudypřítomnou levandulí. Zkrátka pro romantické duše.
Typickými prvky interiéru zařízeném v tomto stylu je barevná inspirace rozkvetlou přírodou, světlé barvy, od bílé přes krémovou, jemné smetanové odstíny; doplněné fialkovou či šedomodrou. A dřevěný nábytek s otevřenými policemi a viditelnou známkou patiny a opotřebení materiálu.
Klíčovou roli hraje správná volba doplňků a dekorativních prvků z bílé či malované keramiky, nejrůznější mašličky, proutěné košíky a košíčky, plechové kbelíky, polštářky, plátěné ozdobné sáčky s nasušenou levandulí atd. Chybět by rozhodně neměly kvalitní textilie, lněné či bavlněné, v krémových nebo smetanových odstínech. Pro romantické duše jsou správnou volbou i drobné květinové vzory.

Líbí se vám tato koupelna? Sjednejte si schůzku a společně navrhneme koupelnu přesně vám na míru.

Sjednat schůzku

Série obkladů a dlažeb v tomto stylovém řešení 

undefined
Fineza Provence
undefined
Fineza Timber Design
undefined
Styl francouzského venkova představuje kombinaci vznešenosti a rustikální tradice. Nechte se inspirovat a zařiďte si koupelnu ve stylu Provence. Barvy inspirované přírodou, světlé tóny, krémová, bílá nebo šedá jsou to pravé.
Žaneta Vitáková
Product Manager

Vodovodní baterie Provence

Nechte se inspirovat stylem francouzského venkova a dolaďte si koupelnu ve stylu Provence exkluzivními bateriemi z této série. Mají krásné detaily v podobě zdobných prvků na páce a krytkách. Stejné vzory jsou i u sprchového příslušenství pro dokonalý soulad a eleganci v celé koupelně.

Jako alternativu pro náročnější zákazníky jsme připravili sérii vodovodních baterií Ricordi od značky Paffoni, taktéž stylizovanou do konceptu Provence a s možností i bronzového provedení. Série Ricordi k nahlédnutí zde.

PROHLÉDNOUT

undefined
undefined

Vany

Swiss Aqua Technologies

Preferujete relax ve vaně plné teplé vody a voňavé pěny? Pak jsou tyto odstavce určeny právě vám. Vybírat můžete hned z několika barev a typů van. Plechové, neboli smaltované, vany, patří mezi nejprodávanější patří akrylátové vany, české výroby. Hledáte -li solitér, který dodá koupelně punc luxusu, pak sáhněte po vaně z litého mramoru. 

Volně stojící vana v Provence koupelně je ta pravá třešnička na dortu, která posune vaší koupelnu na zcela novou úroveň, vybírat můžete hned ze tří materiálů, a to sice z litého mramoru, akrylátu, nebo smaltované oceli. Každý z materiálů má své vlastnosti a je jen na vás, pro který se rozhodnete.

PROHLÉDNOUT

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek už dávno není jen nezbytná odkládací plocha pro vše potřebné, mnohdy přebírá funkci hlavního designového prvku celé koupelny.

PROHLÉDNOUT

Koupelnové doplňky

Provence koupelna hýří převážně světlými doplňky, které můžeme doplnit trsem levandule, nebo vhodnou vonnou svíčkou. Naši designeři doporučují tedy primárně volit bílé doplňky s příjemnou decentní dekorací. 

PROHLÉDNOUT
undefined

Vylaďte si ve stejném stylu také kuchyni

Provence kuchyně

Kuchyně zařízené ve stylu Provence v sobě nese půvab s nádechem romantiky. Je ukryt hlavně v dekoracích, bohatém zdobení a interiéru provoněním všudypřítomnou levandulí, čerstvými bylinkami i květinami ve zdobených květináčích. Neukrývejte nic za zavřená dvířka. Naopak, nádobí vyskládejte do otevřených polic a kredencí. Zavěste ho, ať je pěkně vidět a zároveň máte nádobí hned po ruce. Dekorujte. Nebojte se bohatého zdobení nejrůznějšími stylovými doplňky. Mějte však na paměti pověstný francouzský šarm.
A aby se vám sedělo co nejpohodlněji u jídelního stolu, využijte polštářky a sedáky ušité z přírodních materiálů.

TO CHCI

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová kuchyně bez starostí
 
  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku

SIKO projektový konzultant