Stylové řešení | Romantická koupelna

Kouzlo starých časů

Historie se v pravidelných cyklech opakuje, a tak jsou návraty velmi moderní. Pojďme se trochu vrátit v čase a zařídit si romantickou koupelnu s retro detaily.
Romantický styl je elegantní, propracovaný a zaměřený na detail. Jen se musíte rozhodnout, jaký typ kovu bude v této koupelně dominovat - ladný stříbrný, nebo luxusní zlatavý?

Typické je i bohaté zdobení, které se prolíná celým interiérem, nechybí noblesně zdobné nožičky u vany či pod umyvadlem, ale i na nábytku. Retro atmosféru podtrhne i barva stěn - pruhované zdobení či drobný květinový vzor pro romantické duše, často v kombinaci s bílou nebo imitací dřeva.

Líbí se vám tato koupelna? Sjednejte si schůzku a společně navrhneme koupelnu přesně vám na míru.

Sjednat schůzku

Série obkladů a dlažeb v tomto stylovém řešení 

undefined
Fineza Whitewood
undefined
Fineza Ricordi
undefined
Koupelny v romantickém stylu s výraznými solitéry vyžadují prostor. Stylově, s retro detaily si však můžete vybavit i malou koupelnu, a to vhodnými doplňky jako je např. zrcadlo ve zdobném rámu.
Žaneta Vitáková
Product Manager

Série sanitární keramiky

Do romantické koupelny volíme designovou keramiku prolínající koncepční styl Provence, která nám skvěle zapadá i do tohoto stylového řešení, zdobná umyvadla se sloupem, či propracovaná WC jsou opravdovou dominantou romantické koupelny.

PROHLÉDNOUT

undefined
undefined

Vodovodní baterie

Nechte se inspirovat stylem francouzského venkova a dolaďte si koupelnu ve stylu Provence exkluzivními bateriemi z této série. Mají krásné detaily v podobě zdobných prvků na páce a krytkách. Stejné vzory jsou i u sprchového příslušenství pro dokonalý soulad a eleganci v celé koupelně.

Jako alternativu pro náročnější zákazníky jsme připravili sérii vodovodních baterií Ricordi od značky Paffoni, taktéž stylizovanou do konceptu Provence a s možností i bronzového provedení. Série Ricordi k nahlédnutí zde.

PROHLÉDNOUT

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová kuchyně bez starostí
 
  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku

SIKO projektový konzultant