Stylová řešení | Venkovská koupelna

Cesta z města

Interiér zařízený v country stylu inspirovaném venkovem je trend, který pohltil řadu z nás. A nemusíme být jen chalupáři nebo vlastnit venkovská stavení. Své místo si našel v řadě městských bytů i bytečků. Prostor zútulní, navodí příjemnou atmosféru i pohodlí. A to oceníme. Navíc venkovský styl interiéru opravdu sluší!

Líbí se vám tato koupelna? Sjednejte si schůzku a společně navrhneme koupelnu přesně vám na míru.

Sjednat schůzku

Vyjádřete svůj osobitý styl.

Kombinujte dřevo s rustikálními motivy

Koupelny s nádechem venkovského stylu mají jedno společné - patinu a rustikální nádech a množství dekorací. Pro country styl jsou charakteristické barvy od béžové, přes pískovou až po různé tóny hnědé. Velmi oblíbená je i barva koňaku, terakota, odkryté zdivo, pálená cihla či kámen. Pokud zvolíte podlahu i nábytek ve světlých tónech, prozáříte tak celý prostor. Pokud milujete patchwork vzor, sem s ním. Spolu s retro kohoutkovými bateriemi podtrhne kýženou country atmosféru. Nezapomeňte ani na stylové doplňky jako jsou nejrůznější dózy, košíky, sušené luční květiny, obilné klasy, ručně malovanou keramiku, textilie s dekorem jemných proužků či kostiček a doplňky v barvě bronzu.

Soňa Němečková, Vedoucí oddělení designu

CKON006-country-018.jpeg

Série obkladů a dlažeb v tomto stylovém řešení 

koupelny-brick-america-05.jpeg
Fineza Brick America
undefined
Fineza Country
nebo si vyberte z dalších oblíbených sérií
undefined
Peronda Savannah
koupelny-Andaman-Uptown-1.jpeg
Peronda Andaman
undefined
Realonda Manhattan
undefined
Realonda Stonehenge
undefined
Venkovský styl si našel místo nejen u chat a venkovských stavení, ale i v řadě městských bytů či bytečků. Prostor zútulní, navodí příjemnou atmosféru i pohodlí.
Jiří Lepič
Product Manager

Vodovodní baterie

Venkovskému country stylu nejvíce sluší nestárnoucí design retro baterií v bronzovém provedení a spolu s vhodně zvoleným nábytkem v kombinaci s tématickým obkladem dokáží utvořit skvělou nadčasovou koupelnu plnou klidu, pohodlí a příjemné atmosféry.

My jsme sáhli po skvěle propracovaných a kvalitních bateriích od značky Paffoni a to konkrétněji ze sérií Ricordi a Belinda. Retro design v moderním kabátu spojuje design s praktičností a pokud se pro tyto baterie rozhodnete, určitě doporučujeme stylizovat ve stejném duchu i doplňky jako tu pravou třešničku na dortu pro vaší koupelnu.

PROHLÉDNOUT

koupelny-brick-america-12-venkovnska-1.jpeg
undefined

Sanitární keramika

U stylového řešení Country koupelny radíme sáhnout po bílé keramice, která ladí v kombinaci s přírodními barvami koupelny určitě nejlépe. S ohledem na koupelnový nábytek volíme i umyvadlo, my jsme sáhli po umyvadle Art Džber od značky Jika, které svou inspiraci historickým koupelnovým vybavením nezapře, zároveň však uchvacuje propracovaností do nejmenšího detailu.

V tomto venkovském stylu určitě můžeme zvolit i keramiku prolnutou ze stylového řešení romantické koupelny, zdobná umyvadla a WC od značky Vitra Ricordi se do Country koupelny skvěle hodí a i proto jsme je zde zakomponovali.

PROHLÉDNOUT

Koupelnové doplňky Ricordi
Bemeta

Exkluzivní retro doplňky ze série Bemeta vyrobené z kvalitní mosazi se skvěle hodí do koupelen stylizovaných do venkovského country stylu, doladí tak originální a luxusní vzhled vaší koupelny.

PROHLÉDNOUT
country-nabytek-lp.jpg

Koupelnový nábytek Country
Naturel

Nábytek je vyrobený z masivního a povrchově upraveného dřeva, desky nemají otvor pro baterii a sifon, ten je potřeba si vyříznout až dle potřeby.  

PROHLÉDNOUT
undefined

Vylaďte si ve stejném stylu také kuchyni

Venkovská kuchyně

Co všechno se vám bude hodit, abyste si vyladili kuchyni do venkovského stylu? Detaily dělají celek. Aby byla venkovsky laděná kuchyně funkční, přesně jak potře-bujete a vypadala skvěle, zvolte moderní spotřebiče s nejrůznějšími technickými vychytávkami, zato však rustikálního vzhledu. Má-li být výsledný efekt z takto laděné kuchyně dokonalý, nesmí chybět keramický dřez. Některé mají speciální povrchovou úpravu, která omezí riziko mechanického poškození na minimum. Na nerezový v tomto případě raději zapomeňte. Pokud máte místo na kuchyňský ostrůvek, neváhejte. Pro kuchyně v rustikálním stylu je jako stvořený. Dekorování už je jen na vás. Skvěle se hodí zavěšené kuchyňské nádobí, vystavte na odiv co jde. Nezapomeňte na drobný květinový vzor, jemné kostičky i proužky. Při výběru látek doporučujeme zvolit ty z přírodního lněného materiálu. Čím hrubší tkanina, tím lépe.

TO CHCI

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová kuchyně bez starostí
 
  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku

SIKO projektový konzultant