Stylové řešení | Wabi Sabi koupelna

Kouzlo japonské estetiky a organických tvarů

Objevte s námi kouzlo japonské moudrosti pro dokonale nedokonalý život. Proměňte svou koupelnu v krásné místo k životu, plné klidu, estetiky, přírodních materiálů a organických tvarů. Vkusný, důmyslný interiér plný jednoduchých a čistých linií – to přesně je koupelna ve stylu wabi sabi. Koupelna, ve které se budete moci nadechnout a která nabídne dostatek prostoru k vnímání opravdu důležitých věcí v životě.

Líbí se vám tato koupelna? Sjednejte si schůzku a společně navrhneme koupelnu přesně vám na míru.

Sjednat schůzku

Série v tomto stylovém řešení 

undefined
Argenta Kenzo
undefined
Dom Deep Wood
nebo si vyberte z dalších oblíbených sérií
undefined
Peronda Manhattan 4D
undefined
Dom Signature Wood
undefined
Pastorelli Biophilic
undefined
Rako Betonico

Podomítkové baterie Fusion

Umyvadlové baterie pokaždé jinak. Nekonečné množství možností a variací si užijete se sérií koupelnových baterií SAT Fusion. Vybrat si můžete nejen kvalitní chromové baterie, ale i černé podomítkové baterie s vyměnitelnou páčkou. Omrzel vás už look vaší koupelny a toužíte po změně? U baterií SAT Fusion oživíte koupelnu jednoduchou výměnou páčky – vybírat můžete páčky různých tvarů i dekorů – vylaďte si koupelnu do posledního detailu s páčkou v dekoru dřeva, betonu nebo v subtilních oblých nebo hranatých tvarech. Dopřejte vaší koupelně změnu rychle a snadno!  

WABI_Sabi-06.png
WABI_Sabi-02.png

Zrcadla jako skvělý doplněk

Zrcadlo je v koupelně nejen naprostou nezbytností pro naši každodenní rutinu, ale zároveň může působit jako skvělý designový doplněk. Vyberte si ze široké nabídky designových zrcadel s osvětlením nebo bez, s výrazným rámem nebo čisté bezrámové zrcadlo. Nebojte se sáhnout po nápaditém zrcadle v neobvyklém organickém tvaru, který díky nedokonalosti tvaru pozdvihne interiér směrem k luxusu, dodá mu jiskru a šmrnc. Na výběr ale máte i zrcadla zavěšená na laně nebo ta s výrazným dřevěným rámem. Využijte zrcadlo nejen v koupelně, najděte mu to pravé místo i v ložnici, zádveří nebo na chodbě. Nasaďte úsměv, který vás v zrcadle vyprovodí do každého dne a dodá tolik potřebný elán.

Obklady a dlažby v přírodních tónech

Nic nedodá vaší koupelně tu pravou a hřejivou atmosféru, jako správně zvolené obklady a dlažba. Pokud toužíte po útulné koupelně, ve které se budete moct pravidelně oddávat hlubokému odpočinku, vždy sáhněte po přírodních dekorech. Kombinace obkladů a dlažeb v designu dřeva a kamene je prostě nesmrtelná. Série dlažeb Betonico nebo Biophilic v sobě ukrývají na první pohled nepatrné kamínky, které ale dodávají prostoru autenticitu a vy se budete cítit i u vás doma obklopeni přírodou. Domáckou atmosféru vždy navodí i dekor dřeva, sáhněte po propracovaném designu dlažeb Deep Wood nebo Signature Wood. Vaše koupelna se tak ponese na vlně čistého designu a nic tak nenaruší vaše myšlenky při odpočinku či meditaci.

produktovy-blok-wabi-sabi.jpg

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová kuchyně bez starostí
 
  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku

SIKO projektový konzultant