Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Swiss Aqua v nabídce SIKO

Voda je základním zdrojem života. I když se na burze neobchoduje, pravděpodobně nebudeme zveličovat, když řekneme, že voda je nejcennější komoditou. Naším cílem je chránit tuto vzácnou tekutinu a přinést ji našim zákazníkům v nejlepší kvalitě.

Unikátní a patentované technologie úspory a úpravy vody

Naše výrobky dokážou bez jakékoliv zdroje externí energie snížit usazování vodního kamene až o 76% či uspořit více než polovinu vody potřebné ke spláchnutí WC.

Vybavení koupelen Swiss Aqua Technologies

Špičková kvalita a nejnovější technologie skladem. Seznamte se s naší nabídkou vodovodních baterií, WC, sprch a sprchových koutů.

IPS KalyxX efektivně zabraňuje korozi a tvorbě vodního kamene

IPS KalyxX je průtokové těleso s elektrodami ve tvaru turbíny (ne magnety) dvou různých elektricky vodivých materiálů. Technologie IPS má certifikovanou účinnost 76% ve snižování usazování vodního kamene a řadu dalších pozitivních efektů.

Sat-atom

Naše řešení přispívají k vyšší kvalitě pitné a užitkové vody prostřednictvím fyzické úpravy a tím maximalizují využití jejích pozitivních vlastností.
 


SAT IPS
IPS
IPS je ekologický způsob úpravy vody pomocí přírodních (fyzikálních) zákonů. Přístroj pracuje na principu “mokrého galvanického článku”. Použití IPS je vhodné a efektivní tam, kde voda vykazuje střední, vysokou až velmi vysokou tvrdost. Ověřená účinnost 76%..


Water improvement
SATOFS
IPS
OFS je unikátní systém, jak spláchnout toaletu tlakem, který je odebírán z potrubí. Stlačený vzduch s vodou je uložen v nádržích uvnitř toalety, připraven k uvolnění v případě potřeby.


Water Saving

SAT WCS
IPS
Výrobky WCS využívají sílu vody, která roztočí při průtoku turbínu. Naše výrobky transformují tuto energii do roztočení nástrojů na ruční sprše, které vám mohou pomoci udělat pedikúru, peeling nebo masáž velmi jemným způsobem. Není potřeba žádná vnější energie, stačí nechat proudit vodu.


Watercare
SATWASH
IPS
Díky svým skvělým vlastnostem prodlouží životnost vašich domácích spotřebičů, jako jsou pračky, myčky nebo i WC nádržky. IPS ball nemění chemické složení vody, ale upravuje její vlastnosti tak, že se prací či mycí prostředek dobře rozpouští a účinně odstraňuje špínu, nečistoty a zápach.


IPS Washball


Sat-atom

Swiss Aqua Technologies na světových veletrzích
 

ISH 2019 ( Frankfurt am Main, Germany) KBC 2019 (Shanghai, China), KBIS 2020 (Las Vegas, USA), AHR Expo 2020 (Orlando, USA).
 

Sat-atom

Swiss Aqua Technologies na světových veletrzích
 

ISH 2019 ( Frankfurt am Main, Germany) KBC 2019 (Shanghai, China), KBIS 2020 (Las Vegas, USA), AHR Expo 2020 (Orlando, USA)
 


Co možná nevíte ?

Voda je základním zdrojem života. I když se na burze neobchoduje, pravděpodobně nebudeme zveličovat, když řekneme, že voda je nejcennější komoditou. Naším cílem je chránit tuto vzácnou tekutinu a přinést ji našim zákazníkům v nejlepší kvalitě.

Výrobky a technologie Swiss Aqua Technologies jsou díky svým jedinečným vlastnostem úspěšně prodávány po celém světě. Obchodními partnery jsou například společnosti American Standard (USA), American Valve (USA), Otto Distribution (Mexiko), Germanix (Brazílie), Nyga (Izrael), Winfair (Thajsko), Mafen trading (Čína), KK Impex (Indie) či SIKO KOUPELNY (CZ a SK) a řada dalších.

Firma Swiss Aqua Technologies je švýcarskou firmou, která se zabývá primárně výzkumem a vývojem koupelnového vybavení. Dodavatelé firmy SAT procházejí pravidelnými audity a dodávky zboží kontrolou kvality před nakládkou. Dodavatelé zboží se značkou SAT jsou zároveň i dodavateli pro největší světové značky jako Grohe, Hansgrohe, Kaldewei, Hueppe, Ideal Standard, Villeroy Boch, Roca a další.

Distribuce výrobků Swiss Aqua Technologies probíhá ze dvou logistických center:
Česká republika- Evropa, Amerika, Afrika
Čína – Asie, Austrálie, Amerika

Swiss Aqua technologies


Swiss Aqua Technologies AG (SAT) je společnost se sídlem v Diepoldsau ve Švýcarsku. Tvoří ji tým inženýrů a vědců zapojených do téměř dvou desetiletí výzkumu vývoje produktů s cílem zlepšit kvalitu a úsporu vody, a to s důrazem na pozitivní účinky na zdraví a životní prostředí. Výsledkem jsou revoluční řešení fyzikální úpravy vody obsažené v jedinečných systémech Ionic Polarization System – IPS, OptimFlush System – OFS a WaterCare System – WCS.
 
YouTube     Facebook     Instagram     Newsletter