Měníme pohled na spotřebu i kvalitu vody v domácnosti

Šetřit vodou je důležité pro více než 80% Čechů. 

Ačkoli toto číslo vyhlíží velmi optimisticky, aktivně se o způsoby šetření vodou zajímá už jen každý desátý.
I přestože, že necelá polovina Čechů (48 procent) nerada plýtvá čímkoliv obecně, v koupelnách a kuchyních stále praktikují klasické zlozvyky. A máme ambice to změnit. Vyvíjíme revoluční technologie a produkty nové generace, které zásadně mění pohled na spotřebu vody v domácnosti… i v té Vaší :).

undefined
Splachujte nejúspornější toaletou na světě
Žádná nádržka ve zdi, žádný dodatečný zdroj energie či baterie. S revolučním splachovacím systémem OptimFlush Sytem stačí i 1,5 l. Díky nastavitelnému množství vody při spláchnutí ušetříte vodu i tisíce Kč ročně za její spotřebu.
undefined
Vyhrajte zápas s tvrdou vodou. Účinně. Ekologicky
Zachraňte vaše domácí spotřebiče před usazováním vodního kamene a prodlužte tak jejich životnost. Jak? Patentovaná technologie galvanické úpravy vody dokáže vodu změkčit, účinně odstranit vodní kámen a zabránit jeho dalšího vzniku a usazování.
undefined

Nešvary v koupelnách

Už 30 let vás známe dokonale

Víme, že při stavbě či rekonstrukci koupelny nebo kuchyně všichni stále dokola opakujete stejné chyby, kterých dříve či později začnete litovat. Ono totiž sladit vše dohromady po estetické, technické i organizační stránce není zrovna legrace. A přitom není nic snazšího, než včas využít služeb našeho konzultanta, experta znalého nejmodernějších trendů, který vám ušetří spoustu peněz, času i zbytečných nervů.

ZJISTIT VÍCE