text.skipToContent text.skipToNavigation

Umyvadlo Laufen Pro S 55x46,5 cm H8109624001421

4 415 Kč / ks

Umyvadlo Laufen PRO S v rozměru 55x46,5 cm, bez otvoru pro baterii, bez přepadu a bez otvoru v odtokovém ventilu. Umyvadlo je v úpravě LCC.
Běžná doba dodání 42 dní

Náš kód zboží: H8109624001421

Kategorie: Pro S , Pro S , Umyvadla , Samostatná umyvadla , Laufen

LCC - LAUFEN CLEAN COAT

Dokonalé po celou dobu životnosti - LCC zdokonaluje keramické povrchy.
Když jsou umyvadlo a klozet nové, vypadají čistě a leskle. Aby lesk vydržel déle, vyvinul LAUFEN inovativní povrch  LAUFEN CLEAN COAT. Jde o silikáto-keramickou, skelnou vrstvu, která se vypaluje na původní glazuru. Výhody tohoto procesu: povrchová glazura je mimořádně hladká a jako nedělitelná součást keramiky extrémně tvrdá a přitom prakticky nezničitelná. Nečistoty, vodní kámen a bakterie se na neporézním povrchu nedokáží uchytit a obvykle se spláchnou s odtékající vodou. To usnadňuje péči a zaručuje nejvyšší standard čistoty a hygieny.

Hygienická čistota bez námahy - LCC působí přirozenou sílou vody.
LCC je zcela neporézní povrch s hloubkou pouhé 4 nanometry. Díky tomu se vodní kámen, nečistoty a bakterie na povrchu prakticky nedokážou uchytit – a i kdyby, mnohem snáze je odstraníte. Hydrofilní vlastnost tohoto materiálu usnadňuje spláchnutí částic nečistot. Kromě toho se také čisticí a dezinfekční prostředky na povrchu lépe rozlijí, což zvyšuje jejich účinnost. Další výhodou LCC je vysoká odolnost proti agresivním čistícím prostředkům a chemickým látkám, takže se keramika nepoškodí ani při nesprávné péči.

Doporučeno pro domácnosti i pro veřejná zařízení - LCC udělá všude skvělý dojem
Jde o ideální řešení pro náročné podmínky, kde čistění probíhá každý den – například v hotelech nebo nemocnicích – protože LCC také podstatně zvyšuje odolnost koupelnové keramiky vůči agresivním čisticím prostředkům a chemikáliím. LCC z dlouhodobého hlediska přináší nejvyšší standard čistoty a hygieny. Koupelnová keramika bude i po mnoha letech používání hladká a lesklá, jako když byla nová, a to v domácnostech i na veřejných místech.

Výhody povrchu LCC:
• Hygienicky čistý
• Odolný a trvanlivý
• Neporézní a extrémně hladký
• Mimořádně snadné čištění
• Méně čistících prostředků
• Šetrný k životnímu prostředí

Hmotnost a balení
Balení 1 ks
Hmotnost balení 17 kg
Druh výrobku umyvadlo
Materiál keramika
Barva popisná bílá
Design oblý
Výbava bez sifonu a baterie
Základní rozměry
Šířka 55 cm
Výška 17,5 cm
Hloubka 46,5 cm
Technické parametry
Povrchová úprava antibakteriální, snadná údržba
Provedení bez otvoru pro baterii, bez přepadu
Montážní sada nutno dokoupit
Série Pro S
Značka Laufen
Záruční lhůta 2 roky

Přidat recenzi

*
* Povinné