text.skipToContent text.skipToNavigation
Doprava ZDARMA nad 6 000 Kč | Přes 40 prodejen po celé ČR

Umyvadlo na desku Jika 46x46 cm, bez přepadu H8101410001041

6 590 Kč / ks

Tvarová neotřelost, jedinečné pojetí, výtvarná svébytnost, originalita. To je umyvadlo Jika ART Džber, jež vzniklo jako klausurní práce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze v Ateliéru keramiky a porcelánu. Jeho autorkou je Barbora Vinařová.Ke džberu doporučujeme použít nástěnnou designovou baterii od Paffoni. 
Skladem > 5 ks

Náš kód zboží: SIKOSJART10141

Kategorie: Umyvadla , Umyvadla na desku , Jika

Koncept: Country koupelna

Umyvadlo Jika ART Džber nezapře inspiraci historickým koupelnovým  vybavením, zároveň však uchvacuje propracovaností do nejmenšího detailu. Současně poskytuje vysokou kvalitu keramiky Jika a komfort jednoduché údržby. Tvarově čistý a přitom unikátní design vynikne jak v originálně pojatém moderním interiéru, tak v rustikálně laděném prostoru. Džber ocení i majitelé chalup v tradičním duchu. Jeho ucho slouží nejen jako zajímavý odkaz na minulost hygieny, ale dostalo i praktické využijí jako možnost pro zavěšení ručníku.

 Jika ART Džber patří mezi umyvadla tzv. „na desku“. Bude se vyjímat na dřevě vhodném do koupelnových prostor i na keramickém či jiném podkladu. V dolní části disponuje průměrem 41, v horní pak 46 centimetrů a výškou 20 cm, ucho ho navyšuje o dalších 10 cm. Součástí umyvadla je neuzavíratelný odpadní ventil s bílou keramickou krytkou.


 
Hmotnost a balení
Balení 1 ks
Hmotnost balení 10 kg
Druh výrobku umyvadlo na desku
Materiál keramika
Barva popisná bílá
Design kulatý
Výbava bez sifonu a baterie
Základní rozměry
Šířka 46 cm
Výška 20 cm
Hloubka 46 cm
Technické parametry
Provedení bez přepadu
Stylové řešení country
Značka Jika
Záruční lhůta 2 roky

Přidat recenzi

*
* Povinné