text.skipToContent text.skipToNavigation

Umyvadlová baterie stojánková Hansgrohe HG248 s výpustí SIKOBHGMS275M

2 990 Kč / ks

Moderní a nadčasový design to je umyvadlová baterie s výpustí od HANSGROHE stojánková, s průtokem 5 l/m, vhodná pro průtokové ohřívače, s technologií AirPower - přisávání vzduchu, který se poté mísí s vodou.  Vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. A technologií EcoSmart,díky které baterie využívá až o 60% méně vody, než ostatní běžné produkty bez této technologie a díky tomu se hodí do každé moderní koupelny, kde zaujme na první pohled. Výrobky HANSGROHE se vyznačují nejvyšší kvalitou, vynikajícím designem a výrobky jsou pro dlouhodobé používání díky novým inovacím, technice a komfortu. 
Skladem > 99 ks

Náš kód zboží: SIKOBHGMS275M

Kategorie: Umyvadlové baterie , HG248 , Hansgrohe

Technologie stojánkové baterie:

Technologie AirPower mísí vodu a vzduch, vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí Vaše využití vody tím pak bude efektivnější.

 

Technologie EcoSmart - Baterie a sprchy, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.

 

Technologie ComfortZone - prostorné míry, vytříbená technika, intuitivní ovládání. Skvělý design, vysoké bezpečnostní normy a velké plus v pohodlí.

Hmotnost a balení
Balení 1 ks
Hmotnost balení 1,943 kg
Druh výrobku umyvadlová baterie
Materiál mosaz
Barva popisná chrom
Výbava s výpustí
Průtok l/min. 5l/min
Technické parametry
Typ baterie stojánková
Ovládání páková
Série HG248
Značka Hansgrohe
Záruční lhůta 2 roky
VO skupina 6

Přidat recenzi

*
* Povinné