Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Vany a příslušenství

Vany z litého mramoru

Litý mramor je nadčasový materiál, vysoké kvality a odolnosti. Vany jsou odlity ze směsi, jejímiž hlavními složkami jsou přírodní vápenec a polyesterová pryskyřice.

Odlité výrobky, tvrdnou při teplotách okolo 80°C a po vyjmutí z formy, se ponechávají ještě 14 dní vyzrát do maximální tvrdosti při pokojové teplotě. Po odlití, se jeho povrch upraví ochrannou vrstvou pryskyřice v různých barevných odstínech, která výrobek ochrání proti poškrábání.

Litému mramoru nehrozí poškození chemickými přípravky používanými v kosmetických a hygienických prostředcích. 

Prohlédněte si naši nabídku van z litého mramoru

Povrch vyniká dokonalou hladkostí, potěšující oko uživatele a dobrou tepelnou vodivostí, vyznačující se teplotní stálostí vzhledem k teplotě napuštěné vody, kdy po následném vypuštění teplé vody zůstává vana poměrně dlouho vyhřátá.
TO CHCI

Vany a příslušenství

Vana je prvek zabírající nejvíce místa z vaší koupelny a je tedy třeba věnovat dostatek času správnému výběru. V naší nabídce naleznete nespočet tvarů - vany obdélníkové, rohové, kulaté či zcela atypické. Také výběr materiálů, ze kterých jsou vany vyrobeny, je široký. Dle materiálu dodáváme vany z akrylátu, smaltované, ale třeba také z litých materiálů vyznačujících se jedinečným tvarem, kdy materiál neklade žádné omezení na design.