Staňte se fanouškem
  • Čeština

Vario

Sdílejte na

Detailní popis série Vario

Sestavíme vám koupelnový nábytek dle vašeho vkusu a možností vaší koupelny. Pokud vás jedna barva omrzí, bez problémů a s minimálními náklady si ji změníte jednoduchou výměnou dvířek. Možností je nejvíce oblíbená bílá, jak v matu či v lesku, dále moderní dřevodekor dub bardolino či šedá lesklá pod názvem grafit, nebo veselé barvy jako zelená a červená (v matném provedení).

Doplňkové skříňky můžete použít nejen do koupelen, ale i do ostatního interiéru. Ať už zvolíte samotný korpus jako regál (police), nebo doplníte navíc dvířky v nabízených barvách a dekorech. Ať už použijete samostatně, nebo poskládáte různé sestavy. Sestavit můžete stěnu se skříňkami vedle sebe a nad sebou, s použitím nožiček jako stojící variantu, nebo bez nožiček jako závěsnou variantu. S použitím krycích desek v barvě korpusů (bílá, dub bardolino) pak můžete sjednotit povrch dvou skříněk vedle sebe, do šíře 60 cm nebo rozdělit skříňky postavené na sobě a udělat falešný strop skříňky (krycí desky 30 a 60 cm). Barevná dvířka v zelené a červené můžete např. také použít pro rozšíření úložných prostor dětského pokojíčku.

Nově můžete tuto sérii v koupelně doplnit sérií Vario Dekor, kde nabízíme závěsné skříňky se zásuvkami v nejvíce prodávaných barvách Vario. Zároveň můžete volit mezi dvěma designy úchytu a dokoupit nové úchyty Vario Dekor pod označením VARIOUCHYTM. Úchytka se stejnou roztečí jako u této série VARIO. Korpusy skříněk obsahují v dodávce vždy úchytku (umyvadlové skříňky 2 ks úchytek).

Variant a možností sestav je opravdu mnoho. Buďte sami svými architekty a použijte, možná lépe řečeno využijte, Vario dle svých představ a potřeb.