Vychytávky do kuchyně

Kuchyňské vychytávky jsou praktickým pomocníkem v každé moderní kuchyní. Smart funkce spotřebičů, moderní technologie a chytré vybavení do kuchyně nám přináší komfort, usnadňují život v kuchyni, šetří čas i peníze.

Prozkoumejte nejoblíbenější vychytávky do kuchyně 

SIKO | Galerie kuchyní

Máme pro vás dobrou zprávu. Nezáleží na tom, jestli je vaše kuchyně malá nebo velká. Chytré vychytávky do kuchyně a moderní technologie dokážou proměnit i tu nejmenší kuchyni v dokonale komfortní místo pro vaření i žití. Vybrali jsem to vás ty nejoblíbenější kuchyňské vychytávky, bez kterých si život v kuchyni už ani neumíme představit. Prozkoumejte je všechny. 

Neviditelná digestoř

Zcela nenápadná integrovaná digestoř přímo do varné desky je kuchyňská vychytávka, do které se zamilujete na první pohled. Velmi výkonná digestoř spolehlivě zachytí všechny výpary, které při vaření vznikají. Tenhle tichý, nenápadný a dokonale výkonný pomocník z černého bezpečnostního skla změní váš pohled na vaření i vybavení moderní kuchyně.

CHCI TUTO DIGESTOŘ
 
undefined
drezy-lp.jpg

Vychytávky pro kuchyňský dřez

Díky vychytávkám pro kuchyňský dřez si snadno vytvoříte návykově pohodlné místo navíc. Velké krájecí prkénko nebo vkládací mřížka, díky které vytvoříte praktické mezipatro rovnou ve dřezu, ideální pro proplach zeleniny nebo odložení horkého hrnce, se stanou nepostradatelnými pomocníky ve vaší kuchyni. Usnadní vám přípravu všech dobrot.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO DŘEZY

Kuchyňská hra s organizéry a sortery 

Vnitřní uspořádání a vybavení kuchyňských skříněk zásadně ovlivňuje, jak komfortně se vám bude v kuchyni fungovat. Praktické organizéry dovnitř skříněk vám pomohou vytvořit místo pro všechno, co potřebujete mít v kuchyni jak se říká “po ruce”, sortery vám usnadní třídění odpadu, nádoby navíc pohodlně skryjete přímo do spodní skříňky. 

PROHLÉDNOUT SORTERY

vychytavky-do-kuchyne-001.jpg
undefined

Chytré dřezové baterie, co umí i perlivou vodou

Máte rádi perlivou vodu? Teď ji můžete mít rovnou z kohoutku na váš stůl, díky dřezové baterii se systémem Grohe Blue Home. Jiné dřezové baterie se ani nemusíte dotknout. Proud vody aktivujeme klepnutím nohy na spínač pod spodní kuchyňskou skříňkou. U elektronické dotykové baterie Minta Touch zase stačí, abyste se dotkli kdekoliv na baterii zápěstím a voda teče.

CHYTRÉ BATERIE GROHE

Dřezové baterie s vytahovací sprškou 

Umýt ve dřezu pečící plech nebo velký hrnec bývá někdy zádrhel. Klasická dřezová baterie s raménkem ne vždy nedosáhne, kam potřebujete. Řešení pro pohodlné umývání nádobí přináší dřezové baterie s vytahovací sprškou. Jednoduše spršku vytáhnete z raménka, kdy potřebujete a pohodlně osprchujete i velké nádobí a hrnce, snadno opláchnete třeba i ovoce.

PROHLÉDNOUT DŘEZOVÉ BATERIE

vychytavky-do-kuchyne-002.jpg
kuchynske-desky-keramika.jpg

Nezničitelná kuchyňská pracovní deska 

Pevná, odolná poškrábání i vlhkosti, s vyztuženými hranami, které odolají odštípnutí, to je ta pravá pracovní deska, která by neměla chybět ve vaší kuchyni. Praktická a snadná na úklid. Laminát, umělý kámen, dřevo nebo keramika? Vyberte si moderní odolný materiál pro kuchyňskou pracovní desku na míru. Moderní slim provedení desky nebo klasickou tloušťku desky.

PRŮVODCE KUCHYŇSKÝMI DESKAMI

Odolný granitový dřez, co má šmrnc

Skvělá volba do vaší nové kuchyně. Granitový řez je pro své výhody nejoblíbenějším typem dřezu do moderních kuchyní. Je téměř nezničitelný, odolá škrábancům, barevně stálý a navíc má přirozeně antibakteriální povrch. Baktérie sbohem! Zkrátka moderní dřez, do kterého se zamilujete na první pohled. Má šmrnc i díky moderním barvám

PROHLÉDNOUT GRANITOVÉ DŘEZY

granitovy-drez.jpg

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová kuchyně bez starostí
 
  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku

SIKO projektový konzultant