Filtry
Upravit filtr

Hluboké sprchové vaničky

Hluboké sprchové vaničky jsou skvělou volbou pro malé koupelny, třeba ty panelákové. Tam není místa na zbyt, a díky správné hloubce vaničky si můžete dopřát sprchu i koupel podle své nálady.  

Výhody sprchového koutu s hlubokou vaničkou 

Hluboké sprchové vaničky jsou ideální pro každého, kdo si čas od času chce dopřát i koupel v napuštěné vaničce a nejen sprchování. Ve sprchové vaničce se díky hloubce téměř 50 cm pohodlně usadí dítě a ve vybraných velkorysých rozměrech vaniček o délce až 150 cm se posadí i dospělý. Třeba si i vaši domácí mazlíčci oblíbí mytí v hlubokých vaničkách.  

Jejich tvary a velikosti přizpůsobíte potřebám nejen malých koupelen. Je libo obdélník, čtverec nebo půlkruhové varianty, všechny u nás najdete! A nezapomeňte jim přizpůsobit i sprchové dveře a zástěny, i ty u nás vyberete na míru své koupelně a potřebám. 

Náš tip: Některé hluboké sprchové vaničky mají chytře vyřešený zvýšený roh, na něj si můžou pohodlně sednout děti při mytí, slouží jako zvýšená podpora nohou nebo k odložení nejrůznějších nezbytností při sprše či koupeli.

16 produktů
Viděli jste 16 z 16 produktů