Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

SIKO pro profesionály

SIKO PRO PROFESIONÁLY

SIKO je úspěšné nejen na poli prodeje koncovým maloobchodním zákazníkům, ale je osvědčeným a spolehlivým partnerem na poli větších projektů. Spolupracujeme s developery, architekty a projektanty na řadě rozsáhlých projektů. Stejně tak jsou našimi dlouholetými zákazníky stavební firmy a řemeslníci. SIKO je profesionálním a spolehlivým partnerem pro projekty nejrůznějšího obsahu.

Developeři


Developerské oddělení SIKO je profesionálním partnerem pro projekty bytové, kancelářské či průmyslové výstavby, jakož i pro novostavby různého rozsahu. Do projektů dodáváme kompletní koupelny (či jejich část – vybraná koupelnová vybavení včetně sanitární keramiky, dlažby...), kuchyňské linky, dveře, podlahy. Garantujeme logistické zajištění dodávek dle potřeb stavby, kvalitní produkty, celkovou spolehlivost i mimořádné finanční podmínky. Zároveň disponujeme aplikací, pomocí které mohou jak zaměstnanci spolupracujících firem či přímo koncoví zákazníci on-line vidět stav a aktuální informace ze svého projektu, včetně přehledu klientských změn.

Více informací naleznete na speciální webové prezentaci věnované developerským zákazníkům.


develop.siko.cz

Architekti


V pozici architekta určitě potřebujete spoustu inspirace. A my ji pro vás máme. A spoustu. Třeba v naší galerii koupelnových návrhů, kde jich jsou tisíce a pravidelně je aktualizujeme o novinky (více zde: www.koupelnova-galerie.cz. ) Navštěvujeme špičkové oborové veletrhy, a dostáváme nové trendy a designy do České republiky a na Slovensko. SIKO spolupracuje s celou řadou prestižních architektů a bytových designérů, kteří patří ke špičce ve svém oboru. 

Naši projektoví konzultanti se i o vás a vaše klienty rádi postarají od A do Z. Společně navrhneme a zrealizujeme jakýkoliv typ interiéru. Jsme zakládajícím členem a rozhodující součástí profesního uskupení CZECH DECO TEAM, které sdružuje a provazuje české firmy a architekty. I vy můžete ze spolupráce profitovat - více informací naleznete zde: www.czechdecoteam.cz. A vaše zákazníky jistě osloví procházka po České Broadwayi showroomu SIKO Zličín, na jehož interiéru jsme spolupracovali se světoznámou architektkou Evou Jiřičnou. V případě zájmu o navázání spolupráce, popř. o více informací, jak s architekty a interiérovými designéry fungujeme, nás kontaktujte na tel. čísle 737 260 187 nebo na e-mailu david.bratrsovsky@siko.cz.​​​​​​​

Prokektanti


Jste-li projektant, určitě vás zajímá, jak produkty vypadají, jak jsou inspirativní, ale hlavně potřebujete vědět, jak jsou na tom z hlediska technických parametrů, jestli splní požadované nároky a zda jsou prostorově a dispozičně pro projekt vhodné. Tudíž potřebujete získat soubory ve 3D formátech.

Soubory, pokud jsou dostupné, naleznete u konkrétního produktu v sekci koupelny. V případě, že jste 3D model nenalezli, neváhejte nás kontaktovat: Kamil Eisenhammer, vedoucí grafického centra SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, nebo Jan Leitner, vedoucí podpory prodeje SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ.​​​​​​​

Nákupčí


Pokud jste majitelem stavební či obchodní firmy, zaměstnanec nákupního oddělení, určitě vás prioritně zajímá, abyste nakoupili kvalitní zboží, za co nejlepších podmínek. SIKO je rozhodujícím odběratelem důležitých českých tradičních producentů (RAKO, RAVAK, JIKA, INTEDOOR...) a zároveň velkým odběratelem, často i exkluzivním, mnoha zahraničních výrobců do České republiky a na Slovensko (namátkou: KALE, PILCH, DOM, GROHE, LAUFEN, ROCA, PAFFONI, INDA, KEUCO, KALDEWEI, VILLEROY BOCH, TECE, VITRA, HÜPPE...).

Můžeme vám tedy garantovat, že naše nabídky budou vysoce kvalitní, a že majitelé vašich firem, ať už jimi jste vy, či jste jejich zaměstnanci, budou ze spolupráce s námi nadšeni. Navíc máme vlastní B2B řešení, kdy si můžete z pohodlí kanceláře, někdy i domova, pohodlně naklikat, co potřebujete, a my se postaráme, abyste váš "nákup" dostali v pořádku a včas. Více informací o velkoobchodní spolupráci s námi naleznete zde.

Instalatéři


Společnost SIKO ve svých začátcích spolupracovala s řadou drobných instalatérů, a díky nim je nyní tam, kde je. Díky rozsáhlé celorepublikové síti prodejen můžete nakoupit téměř všude, například. když vás služební povinnosti zavanou do jiného regionu. Navíc naše prodejny mají velkou skladovou dispozici, takže většina požadovaných produktů je pro vás v mžiku připravena.

V naší široké nabídce jsou zastoupeny produkty mnoha výrobců, rozličných designů a všech cenových kategorií. Jakýkoli váš klient si u nás najde to, co potřebuje  jak z hlediska estetického, tak cenového. Chcete-li se dozvědět více o tom, co poskytujeme za výhody, domluvit si nezávaznou schůzku, neváhejte a začtěte se zde.

Obkladači


Obkladače má společnost SIKO také velmi ráda a hýčká si je. SIKO je členem Cechu obkladačů a dlouholetý partner soutěže pro mladé obkladače. Nejenom, že pro obkladače máme ve velkém množství různé obklady, dlažbu, bombáta, listely různých designů a rozměrů, ale i mnoho doplňků a nářadí. Zastupujeme následující značky: GEOTILES, FINEZA, SINTESI, RAKO, DOM, AZULEJO, IMPRONTA, KALE, PILCH, VILLEROY BOCH, MULTI, EGE, SLATE LITE, PREMIUM MOSAIC, GRANITI FIANDRE, MOSAVIT, SICIS, PERONDA, AB, AZULIBER, STN, DUOMO, NOVABELL, PORCELAINGRES, EXAGRES, GRESAN, ...    

Jsme vždy ochotni a připraveni proškolit obkladače při zavedení nových materiálů s nestandardní pokládkou, nestandardními rozměry atp. Více informací o spolupráci s námi naleznete zde.​​​​​​​

Textury a modely výrobků ke stažení

Potřebujete textury a modely našich výrobků do grafických programů? 

Jste architekt či projektant? Kontaktujte naše kolegy na cdt@siko.cz.
Jste obchodník s koupelnami? Kontaktujte naše kolegy na voz@siko.cz.