Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Katalogy

Katalogy

Listujte katalogy SIKO, prohlížejte a inspirujte se nejnovějšími trendy pro zařízení svého domova, od koupelny přes kuchyně až po dveře! S námi zařídíte celý interiér stylově! Máte rádi papír v ruce? Katalogy zdarma doručíme až k vám domů!

Katalog Koupelny 2020/2021


Novinky z koupelnového světa. Ať už jde o dlažbu a obklady, které určují základ stylu, o nový koupelnový nábytek, baterie nebo třeba jen o doplňky, které doladí celkovou atmosféru. Vybírejte z nejširší produktové nabídky. Zařiďte si koupelnu přesně podle vašich potřeb.
 

Katalog Kuchyně 2020


Jak by měla vypadat kuchyně snů? Prolistujte katalog kuchyní, načerpejte inspiraci a vyberte si ze široké škály trendů ze světa kuchyní, spotřebičů i kuchyňských doplňků. S námi naplánujete kuchyni podle svých představ a nebo si vyberete ze skladových kuchyní, které máme ihned k odběru.

Magazín Inspirace


Hledáte trendy moderního bydlení a svěží inspiraci? Zajímají vás novinky, ukázky stylově zařízených koupelen i kuchyní? Nechcete si nechat utéct moderní technologie a vychytávky do koupelny i kuchyně? Pokud jste na všechno odpověděli „ano“ pak nezapomeňte zalistovat naším Magazínem Inspirace!

Katalog Dveře 2020/2021


Do stylového interiéru jedině stylové dveře! Přesně ty najdete v našem katalogu dveří. Vybírejte ze široké nabídky zbrusu nových skladových dveří Naturel, které jsou pro vás připraveny ihned k odběru.

ELITE BATH+KITCHEN


ELITE BATH+KITCHEN je jedinečný, koncept koupelnového studia pro ty nejnáročnější. Pro ty, kteří se nespokojí s běžným standardem ve vybavení koupelen a mají vysoké nároky zejména na estetiku a design. Rádi se obklopují „čistou krásou“.

Objednávka katalogu

Povolené jsou pouze číslice, '-' (pomlčka) a mezera Prosíme, zadejte platné telefonní číslo
Vyberte katalog, který chcete objednat *
Zpracování osobních údajů *
Plné znění souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete zde.