Katalogy

Listujte katalogy SIKO, prohlížejte a inspirujte se nejnovějšími trendy pro zařízení svého domova, od koupelny přes kuchyně, podlahu až po dveře! S námi zařídíte celý interiér stylově! Máte rádi papír v ruce?
katalog-otev-en-MOCKUP-2023 (1).jpg

Katalog Koupelny 2023/2024

Novinky z koupelnového světa. Ať už jde o dlažbu a obklady, které určují základ stylu, o nový koupelnový nábytek, baterie nebo třeba jen o doplňky, které doladí celkovou atmosféru. Vybírejte z nejširší produktové nabídky. Zařiďte si koupelnu přesně podle vašich potřeb.

Katalog Kuchyně 2022

Jak by měla vypadat kuchyně snů? Prolistujte katalog kuchyní, načerpejte inspiraci a vyberte si ze široké škály trendů ze světa kuchyní, spotřebičů i kuchyňských doplňků. S námi naplánujete kuchyni podle svých představ a nebo si vyberete ze skladových kuchyní, které máme ihned k odběru.

undefined
undefined

Katalog Dveře a podlahy

Do stylového interiéru jedině stylové dveře! Přesně ty najdete v našem katalogu. Vybírejte ze široké nabídky zbrusu nových skladových dveří Naturel, které jsou pro vás připraveny ihned k odběru.

Výběr těch nejoblíbenějších podlahových krytin pro váš interiér najdete v naší nabídce.  

Katalog dveří na objednávku

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky dveří skladem, neváhejte prohlédnout náš katalog dveří na objednávku. Nabízíme širokou škálu stylů a designů, které splní vaše specifické požadavky a představy o dokonalém vzhledu vašeho interiéru.

katalog-dre-2023.jpg
sat-catalogue-cover-cz.jpg

Katalog SAT

Neustále pracujeme na tom, abychom vodu poznávali lépe a lépe a nové poznatky implementujeme do příštích generací našich produktů. Pokud vás náš katalog nebo naše produkty inspirují přečíst si nebo prohlédnout něco o vodě na internetu, pak naše práce měla smysl.