text.skipToContent text.skipToNavigation

Katalogy

Listujte katalogy SIKO, prohlížejte a inspirujte se nejnovějšími trendy pro zařízení svého domova, od koupelny přes kuchyně až po dveře! S námi zařídíte celý interiér stylově! Máte rádi papír v ruce? Katalogy zdarma doručíme až k vám domů!
Katalog Inspirace

Magazín Inspirace

Hledáte trendy moderního bydlení a svěží inspiraci? Zajímají vás novinky, ukázky stylově zařízených koupelen i kuchyní? Nechcete si nechat utéct moderní technologie a vychytávky do koupelny i kuchyně? Pokud jste na všechno odpověděli „ano“ pak nezapomeňte zalistovat naším Magazínem Inspirace!

SIKO katalog koupelny

Katalog Koupelny 2018/2019

Chcete stylově zařízenou koupelnu? Takovou, která vám přinese radost a odpočinek pro náročném dni a přitom splní i ty nejnáročnější požadavky na funkčnost? Katalog koupelen, plný novinek sezóny, je určený právě pro vás!

SIKO katalog kuchyně

Katalog Kuchyně 2018/2019

Jak by měla vypadat kuchyně snů? Prolistujte katalog kuchyní, načerpejte inspiraci a vyberte si ze široké škály trendů ze světa kuchyní, spotřebičů i kuchyňských doplňků. S námi naplánujete kuchyni podle svých představ a nebo si vyberete ze skladových kuchyní, které máme ihned k odběru.

SIKO katalog dveře

Katalog Dveře 2018/2019


Do stylového interiéru jedině stylové dveře! Přesně ty najdete v našem katalogu dveří. Vybírejte ze široké nabídky zbrusu nových skladových dveří Naturel, které jsou pro vás připraveny ihned k odběru.  

Showcase Elite Bath

ELITE BATH

ELITE BATH, člen skupiny SIKO, je nový, jedinečný, koncept koupelnového studia pro ty nejnáročnější. Pro ty, kteří se nespokojí s běžným standardem ve vybavení koupelen a mají vysoké nároky zejména na estetiku a design. Rádi se obklopují „čistou krásou“. 

Objednávka katalogu

Vyberte katalog, který chcete objednat *
Zpracování osobních údajů *
Plné znění souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete zde.