text.skipToContent text.skipToNavigation

Projektový konzultant je tu pro vás

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta.

Projektový konzultant SIKO

S koordinací celého projektu vám pomůže náš projektový konzultant.

Myslíme na své zákazníky. Chceme jim usnadnit a zjednodušit zařizování jejich nového interiéru, zejména pak koupelny a kuchyně. Pokud se tedy sami úplně necítíte při plánování, čeká vás rekonstrukce koupelny i kuchyně současně, nevíte přesně, kde začít a znervózňuje vás představa, co všechno budete muset zajistit, k tomu všemu nemáte ani dostatek času, nechte to na nás. 

SIKO katalog koupelny

Zajistí pro vás vše potřebné napříč sortimenty - pro koupelny, kuchyně a interiérové dveře. Od návrhu, přes zaměření, dodávky až po montáž. Na vše dohlédne, bude koordinovat jednotlivé kroky a zajistí, aby vše stylově ladilo. Bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení vašeho projektu, až po jeho dokončení a předání. Zbaví vás starostí spojených se zajišťováním řady potřebných kroků a ušetří čas. Budete mít jistotu, že něco tak důležitého, jako je zařizování interiéru vašeho domova, má v rukou odborník, kterému můžete důvěřovat.


Chci využít služeb konzultanta