Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Projektový konzultant je tu pro vás

Projektový konzultant SIKO

Stylová koupelna i kuchyně bez starostí

  • komfortní zákaznický přístup 
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt


Chci využít služeb konzultanta 


Za téměř 30 let na českém trhu vás známe dokonale. 
Víme, že při stavbě či rekonstrukci koupelny nebo kuchyně všichni stále dokola opakujete stejné chyby, kterých dříve či později začnete litovat. 
Ono totiž sladit vše dohromady po estetické, technické i organizační stránce není zrovna legrace. 
A přitom není nic snazšího než včas využít služeb našeho konzultanta, experta znalého nejmodernějších trendů, který vám ušetří spoustu peněz, času i zbytečných nervů.  

Zbavíme vás starostí 

Stačí vám jeden kontakt, váš osobní projektový konzultant, se kterým vyřešíte váš celý projekt – novou koupelnu, kuchyň i dveře. 

Pohlídáme, aby vše stylově ladilo 

Zařídit interiér tak, abychom se v něm cítili příjemně, je obtížný úkol. Vyžaduje to zkušenosti, představivost, přehled a znalost aktuálních trendů. Pokud se vám to zdá jako obtížný úkol, svěřte ho nám. Náš projektový konzultant pohlídá, aby vaše nová koupelna i kuchyně stylově ladila s vašim interiérem.

Zkoordinujeme všechny kroky 

Domluvíme za vás vše od návrhu, přes zaměření až po montáž. Převezmeme koordinaci všech prací a návazných kroků okolo nové koupelny i kuchyně. 

Poskytneme odborný dohled 

Projektový konzultant vše zastřeší a na vše dohlédne. Díky stovkám realizovaných projektů ročně máme zkušenosti z praxe, které jsou k nezaplacení.

Ušetříme vám peníze i čas  

Nemusíte složitě a zdlouhavě trávit čas nad tím, jaký materiál bude asi nejlepší, po čem sáhnout, jaké novinky právě frčí apod. Udržujeme si přehled v obrovské nabídce sortimentu zařizovacích předmětů, pomůžeme vám s výběrem toho nejvhodnějšího dle vašich potřeb, představ a finančních možností. Umíme obsloužit všechny zákazníky, jak ty vyžadující maximální pohodlí a luxus, tak i zákazníky upřednostňující optimální poměr ceny a kvality.

Dojedeme i za vámi.  

Společně si domluvíme schůzku, kde to bude pro vás nejvhodnější, nebo dojedeme za vámi, v čase, který vám bude vyhovovat.    

Služba je zdarma

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma.  


 
  
 Chci využít služeb konzultanta