Doprava zdarma nad 6 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Projektový konzultant je tu pro vás

Projektový konzultant SIKO

Stylová koupelna i kuchyně bez starostí

  • komfortní zákaznický přístup 
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt


Chci využít služeb konzultanta 

 
 

Zbavíme vás starostí 

Stačí vám jeden kontakt, váš osobní projektový konzultant, se kterým vyřešíte váš celý projekt – novou koupelnu, kuchyň i dveře. 

Pohlídáme, aby vše stylově ladilo 

Zařídit interiér tak, abychom se v něm cítili příjemně, je obtížný úkol. Vyžaduje to zkušenosti, představivost, přehled a znalost aktuálních trendů. Pokud se vám to zdá jako obtížný úkol, svěřte ho nám. Náš projektový konzultant pohlídá, aby vaše nová koupelna i kuchyně stylově ladila s vašim interiérem.

Zkoordinujeme všechny kroky 

Domluvíme za vás vše od návrhu, přes zaměření až po montáž. Převezmeme koordinaci všech prací a návazných kroků okolo nové koupelny i kuchyně. 

Poskytneme odborný dohled 

Projektový konzultant vše zastřeší a na vše dohlédne. Díky stovkám realizovaných projektů ročně máme zkušenosti z praxe, které jsou k nezaplacení.

Ušetříme vám peníze i čas  

Nemusíte složitě a zdlouhavě trávit čas nad tím, jaký materiál bude asi nejlepší, po čem sáhnout, jaké novinky právě frčí apod. Udržujeme si přehled v obrovské nabídce sortimentu zařizovacích předmětů, pomůžeme vám s výběrem toho nejvhodnějšího dle vašich potřeb, představ a finančních možností. Umíme obsloužit všechny zákazníky, jak ty vyžadující maximální pohodlí a luxus, tak i zákazníky upřednostňující optimální poměr ceny a kvality.

Dojedeme i za vámi.  

Společně si domluvíme schůzku, kde to bude pro vás nejvhodnější, nebo dojedeme za vámi, v čase, který vám bude vyhovovat.    

Služba je zdarma

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma.  


 
  
 Chci využít služeb konzultanta