3D plánovač kuchyní ELEMENTS

Sníte o nové, bílé kuchyni? Plánujete, jak by mohla vypadat? Vyzkoušejte online plánovač kuchyní ELEMENTS. Snadno a rychle si v něm můžete svou vysněnou kuchyni navrhnout online, přímo z pohodlí vašeho domova. Jednoduše si vytvoříte návrh kuchyně do každého prostoru, podle svých představ a potřeb - malou kuchyni, velkou i tu rohovou. Vyberte si ze široké škály bílých kuchyňských skříněk, nakombinujte je s moderní pracovní deskou a rovnou kuchyni můžete vybavit i kuchyňskými spotřebiči. V plánovači kuchyní ELEMENTS ihned vidíte 3D návrh kuchyně i její přibližnou cenu. Vše okolo návrhu kuchyně a objednání doladíte s naším zkušeným odborníkem na kuchyně, na schůzce online nebo na prodejně.

Začněte plánovat svou kuchyni ELEMENTS hned. A už za 10 dnů si jí můžete užívat u vás doma.

Svůj projekt v plánovači si můžete:
PDF-icon.svg
Uložit jako PDF
Červené tlačítko ceník, zvolte tisk projektu, uložit jako PDF.
export-icon.svg
Zkopírovat odkaz
Nebo zkopírovat odkaz na svůj projekt (tlačítko sdíleta poslat nám jej, společně doladíme vše potřebné. Rezervujte si termín schůzky a odkaz na svůj projekt vložte do pole pro poznámky.
print-ico.svg
Vytisknout
Nebo vytisknout (červené tlačítko ceník, zvolte tisk projektu) a vzít s sebou na schůzku k nám, na vámi vybranou SIKO prodejnu. Rezervujte si svůj termín schůzky.

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová kuchyně bez starostí
 
  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku

konzultant.jpg