Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

3D plánovač kuchyní

3D plánovač kuchyní

Kvalitní kuchyně naleznete u mnoha prodejců. Někteří budou mít i kuchyně skladem. Ale nikde na trhu nenaleznete plánovač, který vám pomůže kuchyni navrhnout, okamžitě vidět výsledek ve 3D včetně ceny a umožní vám vaši kuchyni okamžitě objednat.


Vyzkoušejte interaktivní zážitek


Chceme vám plánování ještě více zpříjemnit a přinést mnoho nových možností, jak řešit prostor Vaší nové kuchyně snů, navíc stylově vyladěné. 
Přinášíme vám interaktivní zážitek. Díky zbrusu novému plánovači se můžete z inspirativních obrázků kuchyní na našem webu přepnout rovnou do konfigurace nebo plánování té, která se vám líbí. 

Vizualizujte vlastní nápady. Jednoduše.


Plánovaní je hračkou. Jediné, co musíte udělat, je zadat rozměry prostoru, kam plánujete novou kuchyni umístit. Pak už jen vybíráte podle vašich představ a vizualizujete vlastní nápady. 
Během chvilky máte před sebou profesionální 3D vizualizaci vaší kuchyně snů, včetně nákupního seznamu.  
Dostala vaše představa nové obrysy? Líbí se vám jiný styl? Uložený návrh můžete kdykoliv upravit anebo celý změnit. Kolikrát chcete. A rovnou uvidíte i orientační cenu navržené kuchyně. Vaši vysněnou kuchyni můžete naplánovat z různých řad kuchyní, v různých stylech a upravit si tak návrh na míru vaší cenové představě 


Stylově!


Abyste se v nové kuchyni cítili opravdu skvěle, měla by být stylově zařízená. Jestli venkovsky laděná, přírodní, ve skandinávském stylu, moderní bezúchytková nebo jakákoliv jiná, to už je na vás. Vyberte si váš oblíbený interiérový styl a pusťte se do plánování vaší kuchyně snů
Naplánujte si kuchyni v oblíbeném stylu


Ve spojení. Kdykoliv.


Navíc rovnou z prostředí plánovače se můžete kdykoliv obrátit přímo na naše kuchyňské odborníky a sjednat si schůzku ve vaší nejbližší SIKO prodejně. Společně se podíváme na váš uložený návrh a pomůžeme vám naplánovat vaši novou kuchyni do posledního detailu. Přesně podle vašich představ a rozpočtu.   

CHCI VYZKOUŠET PLÁNOVAČ

Těšíme se na realizaci vaší nové kuchyně.

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová koupelna i kuchyně bez starostí
 
  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt
Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku
   

Mohlo by vás zajímat

Před nákupem kuchyně
Na co se připravit, jak postupovat při plánování nové kuchyně?
Stylová řešení kuchyní
Inspirujte se u našich designerů a pořiďte si kuchyni bez starostí.
Grafický návrh kuchyně
Naplánujeme pro vás kuchyni podle vašich představ.
Kuchyně na klíč
Kuchyň vám nejen navrhneme, ale také odborně namontujeme.
Kuchyně na míru
Vyberte si ze široké nabídky našich kuchyní na míru.
Katalog kuchyně
Prolistujte katalog kuchyní a načerpejte inspiraci.