Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Sprchové kouty na míru

Požadujete originální řešení sprchového koutu? Nenechte se ve své koupelně omezovat a navrhněte si vlastní řešení. Namodelujte si sprchový kout přesně dle vašich potřeb!

Konfigurátor sprchových koutů, sprchový kout na míru

Plánovač sprchových koutů

S pomocí plánovače si snadno sami sestavíte sprchový kout, přesně šitý na míru vašim potřebám a prostorovým dispozicím vaší koupelny. Už žádné omezení pouze typizovaným rozměrem či barvou. Sprchový kout, sprchové dveře, ale i pevnou stěnu včetně barvy rámu/pantu, madla a výplně si nyní sami namodelujete.
 

vyzkoušejte plánovač


 

Dáváte přednost sprchování před vanou? Nevyhovuje vám dostupná nabídka typizovaných sprchových koutů? Jednoduše požadujete "atyp" -  vlastní, originální řešení sprchového koutu? Nenechte se ve své koupelně omezovat a navrhněte si vlastní řešení.  

Hlavní výhody řešení na míru:

  • rychlost návrhu v unikátním plánovači pouze v 5 ti krocích
  • široký výběr barevného provedení rámů, výplně, madel, pantů
  • rychlost dodávky do 28 dnů
  • česká výroba (Ravak)
  • autorizované montáže sprchového koutu 2.500 Kč, vanové zástěny 1.200 Kč, sprchové vaničky 1. 200 Kč ; ceny jsou uvedeny včetně DPH
  • zaměření sprchového koutu 500 Kč  + cestovní náklady 12,- km (částka je upřesněna vždy před výjezdem k zákazníkovi); ceny jsou uvedeny včetně DPH

S pomocí plánovače si snadno sami sestavíte sprchový kout, přesně šitý na míru vašim potřebám a prostorovým dispozicím vaší koupelny. Už žádné omezení pouze typizovaným rozměrem či barvou. Sprchový kout, sprchové dveře, ale i pevnou stěnu včetně barvy rámu/pantu, madla a výplně si nyní sami namodelujete.  

Plánovač sprchových koutů na míru vám pomůže s atypickou výškou či šířkou výrobku.


Plánovač koutů na míru

Žádný strach ze složitostí

Vše jsme maximálně zjednodušili, připravili snadné, intuitivní ovládání, pomocí kterého vytvoříte řešení sprchového koutu přesně na míru vašim požadavkům, potřebám. Už žádné omezení pouze typizovaným výrobkem. Ať už dáváte přednost kruhovému nebo obdélníkovému tvaru koutu, pojízdným čtvrtkruhovým sprchovým dveřím anebo jen jednoduchým sprchovým dveřím na panty, není problém. Vše si jednoduše sami namodelujte, přesně dle potřeb. Vše v 5 jednoduchých krocích - přes návrh, kalkulaci až k objednávce.
 

Sprchový kout na míru do šikminy

Atyp 1:  Atypické sprchové dveře podkroví  
Rozšířené sprchové dveře bez spodního rámu.

Atyp 2: Rozšířené sprchové dveře bez spodního rámu.  
Pokud ale potřebujete vyřešit šikminy, výřezy, nestandardní oblouky, bezbariérové vstupy a jiné, kontaktujte nás na nakup@siko.cz.