Nákup na splátky

744-natura-1.jpg

Pořiďte si na splátky, po čem toužíte

  • nemusíte čekat, než si našetříte
  • splátky vyřídíte jednoduše po telefonu
  • stačí vám doklad totožnosti

Jak postupovat při žádosti o úvěr?

Při prvním nákupu na splátky vám společnost Home Credit otevře Šikovný účet. Můžete si ho založit i hned teď přímo zde.

  • Vyberte si zboží, které si chcete pořídit na splátky.
  • Oslovte personál kamenné prodejny SIKO a požádejte o nákup na splátky s Home Creditem.
  • Buď sami online, nebo za pomoci personálu prodejny si zvolíte výši splátek a sjednáte si Šikovný účet.
  • Cenu nákupu odečteme z vašeho Šikovného účtu a rozložíme ji do splátek.
koupelna-splatky-1.jpg

Další možnosti nákupu na splátky v našem e-shopu 

Pokud si chcete na našem e-shopu koupit něco, co si nemůžete dovolit zaplatit hned, máme pro vás i další řešení. Naše platební brána v košíku od společnosti Comgate vám umožňuje odložit platbu až o 30 dní, rozložit platbu na tři části nebo na více splátek podle vaší potřeby. Můžete využít služby Twisto, Skip Pay, PlatímPak nebo Cofidis, které vám nabízejí výhodné podmínky a rychlé schválení.

odklad.svg
Odložené platby

Platební brána má plně integrovanou funkci odložených plateb. Kupující může uhradit zboží až za 30 dnů. Obchodník obdrží potvrzení o zaplacení okamžitě a peníze mu poukážeme ve standardní době, bez ohledu na platební schopnosti kupujícího. Kupující si může vybrat z řady poskytovatelů. Podrobné informace najdete na stránkách podpory Comgate platební brány.

tretinky.svg
Platby na třetiny

Při volbě platební metody na tři splátky kupující provede platbu jedné třetiny nákupu a další dvě třetiny bude hradit ve dvou splátkách v následujících dvou měsících. Obchodník obdrží potvrzení o zaplacení obratem, platba za celý nákup bude převedena na bankovní účet obchodníka stejně jako u platby kartou. Obchodník nenese zodpovědnost za následující splátky kupujícího. Rozložení platby na tři splátky je pro kupujícího zdarma. Podrobné informace najdete na stránkách podpory platební brány Comgate.

splatky.svg
Splátkový prodej

Při prodeji na splátky může kupující rozložit hodnotu nákupu na větší počet měsíců. Náklady úvěru nese plně kupující. Prodejce obdrží potvrzení o platbě obratem obdobně jako u platby kartou či bankovního převodu. Rizika spojená s úvěrem nese plně poskytovatel úvěru, nikoli prodejce. Podrobné informace najdete na stránkách podpory platební brány Comgate.