Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Chcete i vy koupelnu snů?

Nenechte se rozhodit, pokud se úplně necítíte silní v kramflecích při plánování nebo nevíte kde začít. Naši zkušení odborníci jsou tady pro vás. Zavolejte nám či napište (shop@siko.cz), rádi vám poradíme a vše společně vyřešíme. Náš tým se umí postarat úplně o všechno. Případně si rovnou můžete sjednat schůzku na prodejně.

A v případě, že jste stále trochu nervózní, co vás na schůzce čeká, co si máte připravit, jak budeme společně postupovat, tak tady jsme pro vás připravili takový malý „tahák“.
Inspirace

1. Inspirujte se


Někdo v koupelně rád tráví hodně času a má raději romantickou koupelnu v pastelových barvách s rohovou vanou. Jiný zase upřednostňuje rychlou hygienu v minimalistické koupelně tónované do různých odstínů šedé a pouze se sprchovým koutem.

V klidu si prohlédněte tisíce námi realizovaných grafických návrhů koupelen na www.koupelnova-galerie.cz nebo naše Stylová koupelnová řešení nadesignovaná přímo pro vás. 

 

Plánování koupelny

2. Plánujeme


Každý má nějaký životní styl a líbí se mu něco jiného, je také dobré myslet i na ostatní členy vaší rodiny. Často nebývá koupelna jenom vaše a musíte se o ni dělit, někdy dokonce v jednu chvíli 😊

Existuje spousta různých technických i prostorových vychytávek, bez kterých si moderní koupelnu už jen těžko představíme.

Pokud si chcete lehce načrtnout, jak rozmístit v půdorysu koupelny její vybavení, využijte náš intuitivní 2D plánovač.

Ale nemusíte, všechno rádi a odborně naplánujeme s vámi. Když budete mít na schůzku rozměry místnosti a vývody elektřiny či odpadů, umístění oken a dveří, půjde nám společně vše rychleji od ruky.

 

Řešení

3. Navrhujeme řešení


Jste zvědaví, jak vaše koupelna bude vypadat ještě před tím, než vám řemeslník položí první dlaždici?

Na našem showroomu s Vámi vše doladíme a následně vám zašleme 3D grafický návrh. U nás kreslíme 3D návrhy v bezkonkurenční fotografické kvalitě, jak jste se již mohli přesvědčit v Galerii tisíce inspirací.

3D návrh vám také zcela jistě pomůže vyřešit případné otazníky.

 

Realizace

4. Postavíme na klíč


Možná by vás mohlo překvapit, že samotná práce na vyhotovení či rekonstrukci koupelny stojí přibližně stejně jako materiál, který si zakoupíte. Pokud neznáte žádného šikovného řemeslníka, rádi vám pomůžeme s realizací vaší vysněné koupelny. Více detailů na rekonstrukce.siko.cz.
 

5. Radujeme se


Společná radost, která na rozdíl od předchozích 4 kroků bude trvat spoustu let.

Těšíme se na vás

 

Projektový konzultant

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová koupelna i kuchyně bez starostí

  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt
Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.


Sjednat schůzku