text.skipToContent text.skipToNavigation

4 kroky k vaší nové vysněné koupelně

Tento průvodce v sobě obsahuje naše dlouholeté zkušenosti s prodejem koupelen. Koupelnami se zabýváme od roku 1991 a za ta léta víme, jaká úskalí tvorbu nové koupelny provázejí. Pokud půjdete spolu s námi krok za krokem tímto průvodcem, čeká vás na konci vaše nová koupelna taková, jakou jste si vysnili. Pokud byste si něčím nebyli jistí, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Naši odborní prodejci jsou pravidelně proškolováni tak, aby byli připraveni kvalifikovaně poradit a zodpovědět všechny vaše dotazy.

Sjednejte si schůzku

Zákaznické centrum

Inspirace

1. Inspirace

Ještě před výběrem konkrétních materiálů je dobré si definovat váš způsob života. Někdo v koupelně rád tráví hodně času a má raději romantickou koupelnu v pastelových barvách s rohovou vanou. Jiný zase upřednostňuje rychlou hygienu v minimalistické koupelně tónované do různých odstínů šedé a pouze se sprchovým koutem. Je tedy dobré si rozmyslet, chcete-li relaxovat v romantickém prostředí nebo oceníte přehlednost moderní architektury a designu. V našich prodejnách si tak můžete přednostně prohlédnout pouze ty koupelny, které svým designem odpovídají vaším představám. Pokud si nevyberete z našich vzorových koupelen, sestavíme vám řešení šité přímo na míru. Toto přemýšlení vám určitě usnadní 3D grafické návrhy, které však přijdou ke slovu později.

Plánování koupelny

2. plánování

Je potřeba si uvědomit, že nabídka na trhu se za posledních 20 let výrazně změnila. Dovedli jste si před 20 lety představit v koupelně bidet, závěsné WC, pisoár nebo masážní sprchu? Vyhřívanou podlahu? Rohovou masážní vanu?
O tom všem a mnohém dalším byste měli nyní přemýšlet. Měli byste mít jasno, co je pro vás priorita. Je ale dobré také vědět, co se vám sice líbí, ale jste ochotni oželet. Postavit koupelnu bez kompromisů se podaří jen zřídkakdy – je tedy potřeba být na ně připraven.

Řešení

3. řešení

Máte vybráno? Určitě ale ještě existují nějaké pochybnosti nebo jste minimálně zvědaví, jak vaše koupelna bude vypadat. Na naší prodejně si společně s odborným prodejcem připravíte podklady pro náš tým grafiků, kteří vám zpracují a zašlou 3D grafické návrhy. Vaši koupelnu tak můžete vidět ještě před položením první obkladačky. A v Siku navíc v bezkonkurenční fotografické kvalitě. Tato služba vám také zcela jistě pomůže vyřešit případné otazníky – co s čím lépe ladí, jak bude daná změna vypadat ve skutečnosti a tak dále.

Realizace

4. realizace

Důležitá součást procesu tvorby koupelny je samotná realizace. Pokud nemáte nikoho, kdo vám ji provede, obraťte se na naše odborné prodejce a ti vám vysvětlí podmínky SIKO realizací. Nabídka SIKO realizací koupelen platí na většině prodejen SIKO, aktuální výčet prodejen, kde tuto službu poskytujeme, naleznete na rekonstrukce.siko.cz.

Sjednejte si schůzku

Zákaznické centrum