Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Grafický návrh kuchyně

Grafické návrhy kuchyně

Je tolik možností, jak by mohla vypadat nová kuchyně. Barvy, povrchy, vysoký lesk či mat. Klíčem pro všechny je ale důraz na uspořádání kuchyně, dostatek úložných prostor a moderní technologie, které vám usnadní každodenní fungování a poskytnou potřebný komfort. Zkrátka aby byl z kuchyně dokonale funkční prostor, připravíme grafický návrh a doporučíme řešení nové kuchyně přesně podle vašich představ. 
 
Nyní získáte návrh vaší nové koupelny nebo kuchyně ZDARMA. Neváhejte a využijte akční nabídku do 31. 1. 2021. Více informací.

Profi plánování kuchyně

Naplánujeme pro vás kuchyni podle vašich představ


Připravíme profesionální grafický návrh vaší nové kuchyně, vyladěný do vašeho oblíbeného stylu. Součástí je i zpracování detailní cenové kalkulace, připravené na míru vašemu rozpočtu. Společně s vámi vše projdeme a doladíme vše potřebné. A vy se už můžete jen těšit na vaši novou, vysněnou kuchyni, bez starostí.

Cena služby profi plánování:  1 490 Kč (1 grafický návrh, 2 možné změny, cenová nabídka)

Plány kuchyně, instalační plány a rozpis prvků není součástí grafického návrhu. Tyto podklady jsou součástí kupní smlouvy nebo za poplatek 1 500 Kč.
 
A pokud si u nás v Siku naplánovanou kuchyni zakoupíte, obě částky vám odečteme z celkové ceny kuchyně. Plánování budete tak mít od nás ZDARMA


Sjednat schůzku
 

Kuchyně je srdce domova. Setkáváme se v ní s rodinou, přáteli, užíváme si svůj šálek kávy klidně o samotě, vaříme, pečeme, smažíme, tvoříme všelijaké chuťové zážitky, fantazii se meze nekladou… Často bývá spojená s obývacím pokojem a spolu tam trávíme téměř celý den. Pojďme ji sladit a pomocí vizualizace si představit, jaké to bude v reálu. 

Lenka Koukalová, projektový konzultant
   

Mohlo by vás zajímat

Před nákupem kuchyně
Na co se připravit, jak postupovat při plánování nové kuchyně?
Stylová řešení kuchyní
Inspirujte se u našich designerů a pořiďte si kuchyni bez starostí.
Plánovač kuchyní
Plánování nové kuchyně snů je hračka s naším plánovačem.
Kuchyně na klíč
Kuchyň vám nejen navrhneme, ale také odborně namontujeme.
Kuchyně na míru
Vyberte si ze široké nabídky našich kuchyní na míru.
Katalog kuchyně
Prolistujte katalog kuchyní a načerpejte inspiraci.