text.skipToContent text.skipToNavigation

Grafické návrhy kuchyně zdarma

Je tolik možností, jak by mohla vypadat nová kuchyně. Barvy, povrchy, vysoký lesk či mat. Zkrátka aby byl z kuchyně dokonale funkční prostor, připravíme grafický návrh a doporučíme řešení nové kuchyně přesně podle vašich představ.

Grafický návrh a cenová kalkulace je zpoplatněn částkou 500 Kč. Při následném odběru kuchyně v hodnotě nad 20 000 Kč (pouze skříňky) Vám tuto částku vrátíme.

Jak se připravit

Před tím, než se pustíte do samotné realizace nové kuchyně, měli byste se důkladně připravit a vyjasnit si odpovědi na základní otázky.

1. Promyslete si funkci
Kolik vás doma je? Jak často vaříte? Co všechno a v jakých množstvích budete v kuchyňské lince skladovat? Jaké spotřebiče používáte? (Pokud předěláváte starou kuchyni). Jaké nové spotřebiče byste si chtěli koupit?

2. Uspořádejte prostor
Jak má kuchyň navazovat na jídelní část? Bude propojena s obývákem? Kde bude umístěn jídelní stůl? Kolik denního světla je v kuchyni? Kde asi budete potřebovat osvětlení navíc?

3. Promyslete si rozpočet
Kolik asi chcete do kuchyně investovat? Aby vám poradce navrhl to nejvýhodnější řešení.

4. Přineste si obrázky
Přineste si fotky prostoru, do kterého bude kuchyň osazena. Náš poradce získá lepší představu a bude moci pracovat s detaily, které se vám možná nezdají důležité. Pokud máte obrázky kuchyně, která se vám líbí, přineste si je také.

5. Zaměřte místnost
Nejdůležitějším bodem v přípravě podkladů je vypracování základního nákresu prostoru - od půdorysu až po inženýrské sítě. Pokud si na to netroufáte nebo nemáte čas, využijte naši službu PŘESNÉ ZAMĚŘENÍ.


Zaměření prostoru

Aby kuchyně dokonale zapadla do vašeho bytu či domu, potřebujeme spolu s vámi připravit přesný plán. Zakreslit detailní půdorys místnosti, zaměřit inženýrské sítě, odměřit stropy a různé výklenky. Na základě takového nákresu společně s vámi připravíme kuchyni na míru. 


 

Abychom se mohli plně věnovat vašim potřebám, doporučujeme sjednat si nezávaznou schůzku s naším odborným prodejcem.

 

SJEDNEJTE SI SCHŮZKU