Staňte se fanouškem
  • Čeština

Doprodej! TopDry Maxi Apricot sušák

Výhody

  • Výprodej
  • Outlet
Značka
Artweger
Série
Topdry Maxi
Koupelny
Sušáky na prádlo
 
Koupelnové doplňky
Kat. č.:
TOPDRYMAXIAPR
Číst dotazy

Skládací sušák na prádlo TOPDRY MAXI v barevném provedení Apricot (oranžová) je vhodný jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Velikost sušáku na prádlo je v rozloženém stavu 189x106 cm (šířka x výška), složený pak dokonale šetří místo při skladování díky rozměru 117x58 cm a hloubce pouhých 8 cm. ...

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
990 Kč /ks
Cena:
890  Kč/ks
Ušetříte:
10%  (100 Kč/ks)

SKLADEM 2‑3 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Skládací sušák na prádlo TOPDRY MAXI v barevném provedení Apricot (oranžová) je vhodný jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Velikost sušáku na prádlo je v rozloženém stavu 189x106 cm (šířka x výška), složený pak dokonale šetří místo při skladování díky rozměru 117x58 cm a hloubce pouhých 8 cm. Délka šňůry 17,5 m

Mezi hlavní přednosti sušáku TOPDRY MAXI patří kromě vysoce kvalitního provedení také enormní účinnost sušení, sušící šňůry z kompozitního materiálu vyztuženého vlákny, vysoká stabilita a váha pouze 2 kg, což umožňuje snadnou manipulaci..
Při venkovním použití sušák na prádlo TOP DRY MAXI díky plastovému nástřiku rámů snadno odolává povětrnostním podmínkám.

Výrobcem skládacího sušáku TOPDRY MAXI je renomovaná rakouská společnost Artweger, které se již než více 80 let daří skloubit výjimečný design spolu s inovacemi a prvotřídní kvalitou. Nejen proto patří mezi nejvýznamnější trhy společnosti Artweger nejen Německo a Švýcarsko, ale i Francie, Belgie, Holandsko a Lucembursko.
Koupelnové sušáky Artweger jsou vyráběny v zemích EU.

Hmotnost a balení

Hmotnost
2 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Druh výrobku
sušák na prádlo
Série
Topdry Maxi
Typ
stojící
Značka
Artweger