Vážení zákazníci, informujte se prosím o otevírací době SIKO prodejen 28. a 29. 9. 2018. Děkujeme.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Koupelnový nábytek na míru

S námi se nyní můžete individuálně rozhodnout, jak má vypadat Váš koupelnový nábytek, nábytek do obývacího pokoje, ložnice, předsíně… Zkrátka do celého interiéru! Rozměry a design určujete Vy – náš koupelnový nábytek se přizpůsobí Vašim přáním. Počet a výška zásuvek, dvířek, polic a sklápěcích dvířek je zcela na Vás. Vy rozhodujete o funkčnosti a uživatelské pohodlnosti.

Kromě klasických dřevěných dekorů poskytujeme výběr barevných povrchů na základě barev z RAL vzorníku - máte k dispozici více než 2 000 barev. To vám poskytne možnost vyladit vaši koupelnu do posledního detailu a sladit tak i koupelnový nábytek, který v tomto snažení obvykle zůstává stranou. A zdaleka tu nejde jen o jednobarevné skříňky. Umíme pracovat také s fototiskem, díky kterému můžete dekorovat nábytek vlastním grafickým návrhem, stačí nám dodat kvalitní předlohu. My ji přeneseme na nábytek a zafixujeme pomocí odolného laku. Potisk je možný do rozměru až 250 × 125 cm.  

 

Nábytek na míru od SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ vám umožní využít prostor mnohem efektivněji. Zabráníte ve vašich místnostech tzv. "hluchým místům", která se na nic nehodí a navíc se špatně uklízejí. Tím, že svobodně rozhodnete o velikosti a počtu zásuvek, polic i způsobu otevírání dvířek, si výrazně zpřehledníte úložné možnosti.

Plánovat rozměry nábytku, umyvadel, ale i zrcadel můžete s přesností na 1 cm.

tlacitko-planovac

Plánovač používá technologii Flash.

Pokud vám prohlížeč Chrome hlásí: To view this page ensure that Adobe Flash Player version 11.1.0 or greater is installed.

Zadejte v Chrome do URL řádku chrome://settings/content/flash a pak do seznamu Povolit přidat URL http://nabytek-na-miru.siko.cz/configurator.aspx

Hlavní výhody:

  • svoboda při tvůrčím zpracování a unikátnost prostoru vlastní koupelny a interiéru
  • rychlost návrhu v unikátním plánovači
  • množství barev a dekorů, včetně fototisku
  • různé velikosti a typy umyvadel, vč. umyvadel na míru – materiál keramika, kámen, litý mramor, Corian
  • zrcadla a zrcadlové skřínky v různých velikostech
  • různé druhy úchytek či bezúchytkové otevírání Push
  • špičkové německé komponenty - závěsy, úchyty, pojezdy
  • rychlost dodávky
  • česká výroba by Intedoor  

 

Zalistujte katalogem Nábytek na míru a vybírejte

Nábytek na míru katalog

Jsme odborníci v prodeji koupelnového nábytku a víme, která provedení požadujete nejčastěji. Díky těmto zkušenostem jsme pro vás nově vybrali nábytek v typizovaném provedení, ale zároveň i u tohoto typizovaného nábytku jsme pro vás ponechali možnost volby umyvadel, barev, úchytek . Aby byl nábytek přesně takový, jaký si představujete a chcete ve své koupelně mít.

 

 

 

 

 

 

Nepřeberná škála možností návrhu vlastního unikátního nábytku nejen do koupelen

nábytek na míru

Buďte sami svými architekty

nábytek na míruŽádný strach ze složitostí! Nábytek na míru od SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ vytvoříte naprosto hravě. Že jste žádný koupelnový nábytek ještě nikdy neprojektovali? Všechno jsme maximálně zjednodušili, přezkoušeli a přesvědčili se, že to opravdu zvládne každý. Zaregistrujte se na první stránce, vstoupíte do plánovače, který vás jednoduše navede, vytvoříte svůj projekt a současně uvidíte hned i cenu. Následně vlastní projekt můžete objednat, kliknutím na tlačítko objednat v dané kompozici. Tímto bude vámi vybraná prodejna při registraci informována o vaší objednávce a následně vás zkontaktuje pro osobní schůzku na prodejně. Můžete samozřejmě svou kompozici v plánovači pouze uložit a navštívit prodejnu, případně si dohodnout schůzku po telefonu sami.

Buďte sami svými architekty a vytvořte z vaší koupelny jedinečný originál!

 

Od plánování až k objednání ve 4 krocích

nábytek na míru
nábytek na míru  nábytek na míru  nábytek na míru
 1. REGISTRACE
Zaregistrujte se na 
siko.cz/nabytek-na-miru
 2. KONFIGURACE
Naplánujte si nábytkovou sestavu podle vašich představ
 3. CENOVÁ KALKULACE
Zobrazení sestavy, jednotlivých položek a ceny za nábytek včetně dopravy.
 4. OBJEDNÁVKA
Objednejte a budete kontaktováni naším prodejcem pro realizaci výroby zakázky.*

* Nejste si jisti s odesláním objednávky? Svůj návrh uložte a navštivte preferovanou prodejnu, kde vám pomohou naši odborní prodejci.
Aktuální seznam prodejen s touto službou naleznete na nabytek-na-miru.siko.cz

tlacitko-planovac

Více o nábytku na míru  |  Více o umyvadlech na míru  |  Více o zrcadlech na míru  |  Více o deskách na míru

Sdílejte na