Staňte se fanouškem
  • Čeština

Pevná stěna Synergy 80cm

  • Doprava zdarma
  • Výprodej
  • Outlet

Profily bright silver, výplň transparent, síla skla 8 mm, rozměr 80 cm (stavitelnost 77- 82cm), výška 190 cm.

Celý popis

Značka: Ideal Standard Série: Synergy
Cena:
3 990  Kč/ks

Doporučená cena: 9 753 Kč Ušetříte: 59% (5 763 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Kód dodavatele: 0000010747 Kat. č.: L6400EO
Obsah

Popis

Pevná stěna Synergy pro použití se sprchovými dveřmi jednodílnými, dvoudílnými i skládacími.

O skupině Ideal Standard International
Ideal Standard International se sídlem v Bruselu je privátní společnost ve vlastnictví Bain Capital Partners LLC a je společností s vedoucím postavením na trhu zařizovacími předměty pro rezidenční, komerční i institucionální projekty. Stěžejní součástí naší obchodní strategie je významné zaměření na vývoj, industrializaci a dodávku inovativních koupelnových řešení v oblasti sanitární keramiky, koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií, wellness, nábytku a doplňků.

Společnost působí ve více než 20 zemích Evropy, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky. S podporou 20 evropských výrobních závodů nabízíme výrobky špičkové úrovně, které splňují nejpřísnější normy.

Skupiny výrobky jsou distribuovány pod mezinárodními značkami Ideal Standard, Jado a American Standard (Latinská Amerika), stejně jako ostatních místních značek, jako Armitage Shanks (Velká Británie) Ceramica Dolomite (Itálie), Porcher (Francie) a Vidima (východní Evropa).

Historie společnosti začala před 137 lety v USA v malé továrně založené dvěma irskými přistěhovalci., která se zabývala výrobou litinových záchodů a umyvadel.
Inovace se odráží v celé historii Ideal Standard. V roce 1969 jsme vyvinuli první závěsné WC, v roce 1970 první kartuši s keramickými disky, společnost jako první představila sanitární akrylát jako materiál pro výrobu van.

Ambicí Ideal Standard je posilovat povědomí značky oblíbené spotřebiteli a profesionálními uživateli a včas dodávat inovativní řešení za konkurenceschopné ceny.
Ve své politice na ochranu životního prostředí, Ideal Standard vyžaduje, aby všechny výrobní závody působily v souladu s místními i evropskými předpisy a normami.

Hmotnost a balení

Hmotnost 24,84  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Šířka vaničky (cm) 80
Výška (cm) 190

Technické parametry

Druh výrobku pevná stěna
Profil chrom profil
Série
Výplň čiré sklo
Značka Ideal Standard

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty