Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Sprchové dveře Huppe Strike jednokřídlé 100 cm, čiré sklo, chrom profil, pravé

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Huppe
Série
Strike
Koupelny
Sprchové dveře
Kat. č.:
430403.092.322
Číst dotazy

Sprchové dveře Strike můžete mezi sebou jakkoliv kombinovat a vytvořit si tak rohový sprchový kout nebo kominovat s pevnou boční stěnou. Sprchové dveře můžete zakoupit v rozměrech 80, 90, 100 cm, pevné stěny 80, 90, 100 cm. Série sprchových dveří Strike splňuje požadavky dnešního zákazníka. jako ...

Celý popis

Nákup

Cena:
9 995  Kč/ks

SKLADEM > 20 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Sprchové dveře Strike můžete mezi sebou jakkoliv kombinovat a vytvořit si tak rohový sprchový kout nebo kominovat s pevnou boční stěnou. Sprchové dveře můžete zakoupit v rozměrech 80, 90, 100 cm, pevné stěny 80, 90, 100 cm.

Série sprchových dveří Strike splňuje požadavky dnešního zákazníka. jako jsou design, funkčnost a cena. Panty s integrovaným zvedacím mechanismem usnadňují otevírání/zavírání.

Povrchová úprava skla Antiplaque již v ceně.

Žádné viditelné šrouby díky Huppe technice vymezovacích profilů.

Rohový kout se skládá ze dvou polovin. Každá polovina je tvořena samostatnými sprchovými dveřmi, kterou jsou baleny samostatně a mají svou cenu. Díky tomuto si můžete vytvořit čtvercovou či obdélníkovou variantu. Vždy je nutné objednávat tedy jednu polovinou levou (levé dveře), druhou polovinu pravou (pravé dveře).

POZOR: vždy je třeba zkontrolovat tzv. vestavný rozměr vaničky, na který lze instalovat sprchový kout (viz. technický nákres). Od tohoto rozměru je nutné odečíst odskok od hrany vaničky dle návodu. Odskok od kraje vaničky udává vzdálenost, o kterou je sprchový kout na okraji vaničky posunut směrem dovnitř.

V případě Huppe Strike je tento odskok 15 mm na hranu profilu, 30mm na střed skla.

Důvodem pro tento odskok není v prvé řadě optický vzhled, ale především těsnost vašeho sprchového koutu. Vestavný rozměr vaničky u dveří je uváděn jako stav jako rozměr do niky, v kombinaci s boční stěnou nutno postupovat dle návodu.

Hmotnost a balení

Hmotnost
28 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Šířka vaničky (cm)
100
Šířka vstupu (cm)
68
Tloušťka pevného skla (mm)
6
Tloušťka posuvného skla (mm)
6
Toušťka skla v mm
6
Výška (cm)
190

Technické parametry

Druh výrobku
sprchové dveře
Orientace
pravé
Povrchová úprava
snadná údržba
Profil
chrom profil
Série
Strike
Stavitelnost (cm)
97x98,5
Systém otevírání
pantový systém
Typ
jednokřídlé
Výbava
bez vaničky
Výplň
čiré sklo
Značka
Huppe