Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Sifon 7 cm Tece Drainline plast

Výhody

Značka
Tece
Série
Drainline
Koupelny
Sprchové žlaby
Kat. č.:
650003
Číst dotazy

Sifon TECEdrainline „vertikální“, DN 50 boční odpad, 1,3 l/s
Vertikální sifon pro sprchový žlábek TECEdrainline, otočné připojení k tělu žlabu, boční připojení k odpadnímu potrubí DN 50, s odnímatelnou zápachovou uzávěrkou.

  • „„ stavební výška k vrchní hraně dlažby = 65 mm„„
  • průtočná kapacita žlábku s roštem „basic“ = 1,4 l/s
  • výška vodního sloupce = 50 mm dle ČSN EN 1253
  • „„ průměr prostupu = 130 mm

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
1 025 Kč /ks
Cena:
820  Kč/ks
Ušetříte:
20%  (205 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 21 dní
Sdílejte na
Obsah
Inteligentní systém odtokových sifonů TECEdrainline Vám vždy zaručí nalezení toho správného řešení. Trápí Vás nízká konstrukční výška podlahy a chtěli byste mít ve své koupelně sprchový žlábek? Pak využijte jeden ze dvou nízkých sifonů s konstrukční výškou začínající již na neuvěřitelných 67 milimetrech. Chtěli byste mít ve své koupelně sprchu dešťového typu? Pak použijte náš nejkapacitnější sifon „max“ s odtokovou kapacitou 72 l/min. Máte ve své koupelně podlahové topení i ve sprchovém koutu? Pak doporučujeme použití speciální zápachové uzávěry s membránou zabraňující vysychání vody v sifonu. Řešíte protipožární vyplnění prostupu při využití vertikálního sifonu? Už nemusíte, stačí použít protipožární uzávěru FireStop a máte certifikovanou záruku protipožární ochrany až do třídy EI 120. Potřebujete odpadní potrubí vést do boku nebo do zadní stěny? U nás žádný problém. Sifony TECEdrainline jsou otočné o celých 360°, takže můžete odpadní potrubí vést zcela podle Vašich potřeb. Sprchové žlaby a sifony TECEdrainline Vás nikdy nenechají ve štychu.

Hmotnost a balení

Hmotnost
0,284 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Šířka (cm)
7

Technické parametry

Druh výrobku
sifon
Materiál
plast
Průtok l/min.
78
Série
Drainline
Značka
Tece

Naposledy shlédnuté produkty