Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Bidetová sprška Optima Montanaro, 1 funkce

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Optima
Série
Montanaro
Koupelny
Sprchy
 
WC s bidetem, bidetovací sedátka a spršky
Kat. č.:
332401
Číst dotazy
Ruční kulatá bidetovací sprška pro zvýšení vašeho komfortu při osobní hygieně. Zároveň vám pomůže napustit kýbl či umýt vašeho domácího mazlíčka

Celý popis

Nákup

Cena:
4 390  Kč/ks

SKLADEM > 10 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Ruční bidetovací sprška s pojistkou proti přetížení hadice. Hlavním cílem tohoto systému s bezpečnostní pojistkou je zamezení neočekávaného úniku vody v koupelně. Tento systém „bezpečnostního uzavření vody" byl vyvinut k ochraně dlouhodobé životnosti sprchové hadice (není vhodné, aby hadice zůstávala pod tlakem). Povinnost uzavření vody vrácením ruční sprchy do držáku přirozeným pohybem, je zárukou bezpečnosti systému.

Sprška se připojuje přímo na přívod vody. Ze spršky vám poteče studená voda, tak jako jí máte v řádu. Pokud chcete vodu teplou a regulovat její teplotu, můžete jí připojit na podomítkovou baterii. Na vanovou baterii připojíte pouze tuto bidetovací spršku, na sprchovou baterii a případně ještě ruční sprchu (přepínačem si volíte). Pokud chcete 3 vývody, je možné ještě použít vícecestný přepínač ZDEV084, který vám umožní připojit na jednu sprchovou podomítkovou baterii 3 vývody - např. bidetovací spršku, ruční sprchu a hlavovou sprchu.

Hmotnost a balení

Hmotnost
0,677 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
kulatý
Druh výrobku
bidetová sprška
Koncept
malá
Materiál
mosaz
Počet funkcí
1 funkce
Série
Montanaro
Výbava
s vytahovací sprškou
Značka
Optima

Naposledy shlédnuté produkty