Staňte se fanouškem
  • Čeština

Bidetová sprška Optima Montanaro, 1 funkce

Ruční kulatá bidetovací sprška pro zvýšení vašeho komfortu při osobní hygieně. Bidetovací sprška může mít i více použití. Oceníte jí například při domácím úklidu, můžete jí využít pro napouštění kýble nebo i pro omytí vašeho domácího mazlíčka. Bidetovací spršky se stávají nepostradatelným vybavením moderních koupelen. 

Celý popis

Značka: Optima Série: Montanaro Kat. č.: 332401
Cena:
4 390  Kč/ks

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Obsah

Popis

Ruční bidetovací sprška s pojistkou proti přetížení hadice. Hlavním cílem tohoto systému s bezpečnostní pojistkou je zamezení neočekávaného úniku vody v koupelně. Tento systém „bezpečnostního uzavření vody" byl vyvinut k ochraně dlouhodobé životnosti sprchové hadice (není vhodné, aby hadice zůstávala pod tlakem). Povinnost uzavření vody vrácením ruční sprchy do držáku přirozeným pohybem, je zárukou bezpečnosti systému.

Sprška se připojuje přímo na přívod vody. Ze spršky vám poteče studená voda, tak jako jí máte v řádu. Pokud chcete vodu teplou a regulovat její teplotu, můžete jí připojit na podomítkovou baterii. Na vanovou baterii připojíte pouze tuto bidetovací spršku, na sprchovou baterii a případně ještě ruční sprchu (přepínačem si volíte). Pokud chcete 3 vývody, je možné ještě použít vícecestný přepínač ZDEV084, který vám umožní připojit na jednu sprchovou podomítkovou baterii 3 vývody - např. bidetovací spršku, ruční sprchu a hlavovou sprchu.

Hmotnost a balení

Hmotnost 0,68  kg
Balení 1 ks

Technické parametry

Barva popisná chrom
Design kulatý
Druh výrobku bidetová sprška
Koncept malá
Materiál mosaz
Počet funkcí 1 funkce
Série Montanaro
Výbava s vytahovací sprškou
Značka Optima

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty