Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Hlavová sprcha Grohe Euphoria Cube, plast

Výhody

Značka
Grohe
Série
Euphoria Cube
Koupelny
Hlavové sprchy
Kat. č.:
G27705000
Číst dotazy

Hlavová sprcha Euphoria o rozměrech 152 x 152 mm, opatřena otočným kloubem s úhlem otáčení ± 12°. Disponuje technologií EcoJoy, která umožňuje redukování průtoku vody, což má za následek nízkou spotřebu vody.


 

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
5 053 Kč /ks
Cena:
2 790  Kč/ks
Ušetříte:
45%  (2 263 Kč/ks)

SKLADEM > 10 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Technologie hlavové sprchy:

Technologie GROHE EcoJoy - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie a sprchy GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

 

 

Technologie GROHE DreamSpray - Pokročilé sprchové motory uvnitř sprchové hlavy zaručují neustálý a důsledný rozvod vody do jednotlivých trysek. Sprchování vám přinese čirou radost, nezávisle na zvoleném režimu sprchy vyhovujícím vaší současné náladě.

 

 

Hmotnost a balení

Hmotnost
0,367 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
hranatý
Druh výrobku
hlavová sprcha
Materiál
plast
Série
Euphoria Cube
Značka
Grohe

Naposledy shlédnuté produkty