Staňte se fanouškem
  • Čeština

MY SELECT S 1jet EcoSmart ruční sprcha

Výhody

Značka
Hansgrohe
Koupelny
Ruční sprchy
Kat. č.:
SIKOBHGRSMSE
Číst dotazy
Moderní a nadčasový design to je ruční sprcha od HANSGROHE, EcoSmart s užitečnou funkcí QuickClean, se hodí do každé moderní koupelny, kde zaujme na první pohled. Výrobky HANSGROHE se vyznačují nejvyšší kvalitou, vynikajícím designem a výrobky jsou pro dlouhodobé používání díky novým inovacím, technice a komfortu.

Celý popis

Nákup

Cena:
990  Kč/ks

SKLADEM > 60 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Typ sprchového proudu je Rain, velikost sprchové hlavice 110 mm a průtok vody je 9l/min. EcoSmart šetří vodu až o 60% méně než běžné sprchy. Díky ruční sprše EcoSmart ušetříte peníze i přírodu.

Technologie ruční sprchy:

Technologie EcoSmart - Baterie a sprchy, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.

 

Technologie QuickClean - okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky.

 

Technologie XXLPerformance - pro ruční a horní sprchy Hansgrohe o průměru mezi 100 a 600 mm Vás zahalí do opravdového vodního snu a postarají se ve Vaší koupelně o zážitek ze sprchování ve velikosti XXL.

 

 

Druhy sprchových proudů:

Rain - Plnější sprchový deštík, ideální k mytí vlasů.

Hmotnost a balení

Hmotnost
1,29 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Průměr
11 cm

Technické parametry

Barva popisná
bílá/chrom
Design
oblý
Druh výrobku
ruční sprcha
Materiál
plast
Počet funkcí
1 funkce
Průtok l/min.
9
Značka
Hansgrohe