Staňte se fanouškem
  • Čeština

Nábytkové umyvadlo Jika Tigo 100x38,5 cm, otvor pro baterii vlevo

Keramické umyvadlo JIKA TIGO v rozměru 100x38,5 cm je vhodné do menších koupelen. Součástí dodávky není baterie, sifon a nerezový držák. V nabídce je i varianta v provedení umístění baterie vpravo - zde

Celý popis

Značka: Jika Série: Tigo Kat. č.: 1221.7.000.105.1
Běžná dodací lhůta 28 dní
Cena:
3 947  Kč/ks

Doporučená cena: 4 933 Kč Ušetříte: 20% (986 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Obsah

Popis

Tigo je sázka na čistotu a eleganci. Jedineční koncept nejen pro malé koupelny. Doby kdy majitelé malých a menších koupelen měli trable s výběrem koupelnového nábytku jsou dávno pryč, dnes se často setkáme s atraktivními koncepty, které i relativně stísněný prostor promění na opravdový ráj. Klíčem této série k úspěchu je vynalézavost a funkčnost v tvarovém a funkčním pojetí jednotlivých výrobků, které sérii Tigo tvoří. Tigo zde na plné čáře vyhrál "boj o každý centimetr", přání designéru této kolekce bylo, aby se každý zákazník mohl ve své koupelně cítit pohodlně a při tom aby si na své přišlo i oko puntičkářsky náročné tchýně, která k Vám domů zavítá. Série JIKA Tigo nabízí širokou škálu umyvadel a umývátek, úsporné WC klozety, prostorově úsporné vany a jedinečné asimetrické sprchové kouty s keramickými vaničkami, dále pak vodovodní baterie v ladném designu. To vše v kvalitě JIKA. 

JIKA podle posledních průzkumů trvale zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Její expanze na zahraniční trhy zároveň dokládá, že kvalita výrobků ve spojení s příznivou cenou mají velký potenciál dalšího růstu. Stoupá její obliba u zákazníků nejen na tradičních trzích Ukrajiny, Pobaltí nebo Ruska, ale také v náročné západní Evropě, na Středním východě a v mnoha dalších zemích. Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

 

Společnost Jika:

Hmotnost a balení

Hmotnost 25,20  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Hloubka (cm) 38,5
Šířka (cm) 100
Výška (cm) 17

Technické parametry

Barva popisná bílá
Design hranatý
Druh výrobku nábytkové umyvadlo
Materiál keramika
Montážní sada nutno dokoupit
Provedení otvor pro baterii vlevo
Série Tigo
Výbava bez sifonu a baterie
Značka Jika

Dotazy